SEO

Google, Otel Reklamlarını Google Reklamları platformuna getirir, feed yönetim merkezini günceller

Google bu hafta, yeni bir kampanya türünün kullanıma sunulmasıyla birlikte Google Reklamları (eskiden AdWords) platformuna satın alınan Otel Reklamlarını yayınladığını duyurdu. Ayrıca, otel fiyat feed'lerini yönetmek için yeni bir Otel Merkezi bulunmaktadır.

Bu hareket, Google'ın YouTube TrueView إعلان kampanyalarını AdWords'e taşımak için birkaç yıl önce yapmış olduğu harekete benzer. Otel Reklamları, Google Haritalar'da ve daha sonra Google Arama sonuçlarında sponsorlu listelemelerle 2010 yılından beri olmuştur ve ayrı bir reklam platformunda yönetilmiştir. Hizmet hem otel özellikleri hem de çevrimiçi seyahat acenteleri tarafından kullanılabilir.

Yeni Otel kampanyaları, Google Reklamlar arayüzünde bir kampanya oluştururken yeni bir seçenek olarak şu anda Despegar.com ve Koddi

Kampanyalar feed tabanlı olmaya devam ediyor ve yem yönetimini ve optimizasyonu kolaylaştırmak için yeni bir Otel Merkezi tasarlandı. Ayrıca, dinamik yeniden pazarlama reklam öğeleri gibi ek özellikleri yönetmek için merkeze daha fazla işlevsellik ekleme planları da var.

“Mevcut Otel Reklamları Merkezi, yeni Otel Merkezi'yle aşamalar halinde değiştirilecek.” Diyor, Google'ın kıdemli ürün müdürü Michael Trauttmansdorff. Blog yayınındaki oteller. “Otel temelini en iyi şekilde sunmak ve otelinizin özelliklerini tanımlamak için daha iyi bir yönteme odaklanmak, öncelikle temel ilkelerle başlıyoruz.”

Açık otel reklamlarına katılmakla ilgilenenler beta veya daha fazla bilgi edinmek için ilgi formunu doldurabilirler.

Otel reklamları duyuruları, bu yıl San Jose, Kaliforniya'da düzenlenen reklamverenler için bir etkinlik olan Google Marketing Live'da yapıldı. Olaydan haberlerin tam kapsamına göz atın.


نبذة عن الكاتب

Ginny Marvin, tüm yayınlar boyunca günlük yayınlama işlemlerine ve ücretli medya kapsamını denetlemeye yardımcı olan Third Door Media'nın Yardımcı Editör'dür. Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.