SEO

Google SEO Puanınızı Artırmanın 7 Yolu

Bunlar, yeni başlayanlar tarafından yapılan dokuz en yaygın hatadır ve düzeltilmesi oldukça basittir. Fakat bir de, ne yaptığınızı bilerek ve daha da önemlisi neden bunu yaptığınızı bilerek düzeltme sürecini nasıl yürüteceklerini bilmelisiniz. Bu özelliklerin birçoğu yeni Bloglar'da eksik ve bunları sunmak ve optimize etmek, Blogunuzun profesyonelce derlendiğini sağlamak koşuluyla,% 80'in üzerinde bir Google Rating'iyle sonuçlanabilir.

1 – Blog Başlığı

Bir Sitenin Ana Sayfa Başlığı genellikle başlıkta görünüyor, ancak aynı zamanda bir H1 başlık olması gerekiyor. Ve burası Kısa Kuyruk Anahtar kelimelerinizin size iyi hizmet edeceği yerdir. Ayrıca başlığınız tüm alanlar dahil olmak üzere 60 karakteri aşmamalıdır; çünkü bu, tüm Binbaşı Arama Motorlarının izin verdiği azami miktardır. Ancak daha güvenli olması için 55 karakteri aşmamak önerilir, siteniz Tüm Büyük Arama Motorları tarafından dizine eklenebilir. Niche'inizi ve ortak bir gereksinimi hedeflemeyi deneyin, ardından bu anahtar kelimeleri Site Başlığınızın Temel Kılıfı yapın.

H2 Başlığı

Blog Yazı Başlıkları, H2 başlıkları olmalı ve yine Niche ve Anahtar Kelimelerinizi hedef almalısınız. Ancak bu sefer Uzun Kuyruk Anahtar kelimelerinizi uygulamalısınız. Asla H1 veya H2 Başlık içeriğinde Düşmanca SEO karakterleri kullanmayın. Bunlar, tuş takımındaki "Shift" tuşunu kullanarak, kesme işaretleri, soru işaretleri ve hatta alt çizgiler gibi girdiğiniz karakterlerdir. İyi bir çapa metniniz varsa, bu da H2 başlığınızın bağlamında kullanmak için harika olacaktır.

SEO'unuz Eklentiler kullanılarak düzgün bir şekilde yapıldığında, her yazı kendi başında tek bir URL olacaktır. Bu yüzden Düşmanca SEO Karakterleri kullanmamak çok önemlidir. Düşmanca URL'ler Blog Puanınızın kayda değer ölçüde düşmesine neden olacağı için, bu karakterler düşük SEO puanına sahip olacak.

Yazı Başlığınız ayrıca bir satış alanı değil, yayınınızın temel mesajını belirtmelidir. Kitlenizle ilham vermek istediğinizi düşünün ve hatırlayın; bir soruna çözüm olarak yararlı bir şey sunmak hep işe yarar!

Post Content – Artık Alan Adı ve Sayfa Yetkilisi, dikkat edilmesi gereken diğer alanlardır ve 1000 – 2000 kelimeyi aşan içeriği yükleyerek bu alanı artırabilirsiniz. Bu, Yüksek Kalite Yorumlar'ın Sayfa Makamınızı artıracağı Alan Yetkilinizi artıracaktır. Bu da, Spam Engelleme Eklentisinin kurulması ve her zaman "Tüm yorumları ilk önce onaylanacak" c-Panel ayarlarınızda uygulamanızın bu kadar önemli olmasının nedeni de budur.

Bunu manuel olarak yaptığınızda, web sitesinde yorum sağlanan (Yeni pencerede aç) üzerine tıklayın ve sitenin gerçekten etkin olup olmadığına bakın. Ardından, sitenin Binbaşı Arama Motorlarında dizine eklendiğini kontrol edin. Aynı şey, yorumda kullanılan e-posta için geçer, meşruiyeti test edin ve doğrulayın. Kırık linkler blogunuzun SEO Puanına zarar verdiği için bunların ikisi de aktif olmamalı, daha sonra yorumu silmeniz gerekir.

Mesaj içeriğiniz hakkında sadece bir tavsiye sözü; Yüksek Kaliteli Yayınınızı kullanmak ve ayrıca bir Makale olarak yayınlamak isteyebileceğiniz için asla başka bir sayfayı veya teklifi blogunuzda belirtmeyin. Bu, içeriğinizin yayınlandığı yerde yararlı olmasını sağlayacak ve itibar kazanacaktır.

3 – Meta Description

Meta Açıklaması, ziyaretçinizin neler bekleyebileceğini özetlemek gibidir ve yine tüm düşmanca SEO karakterlerinden kaçınmanız gerekir. Meta Açıklaması 160 karakteri aşmamalıdır, ancak Site Başlığı'nda olduğu gibi azami 155 karakter gibi daha az sayı önerilir.

Bu adımlar sayesinde Kısa Kuyruk, Uzun Kuyruk ve Çapa Metin Anahtar Kelimeleri başlıklarınızı ve içeriğinizi kendi varlıklarıyla doldurmanız gerekir. Ziyaretçinin Hemen Çıkma Oranı'nı düşürünün tek yolu olan belirli bir kitleyi hedeflemek istiyorsunuz.

Bekle, "Hemen Çıkma Oranı" nedir? – Hemen Çıkma Oranı, temelde Blog URL'nizi açan, ancak hemen hemen kapanmış bir ziyaretçidir. Sitenizin bağlantısını açacak ve içeriğiniz ilgiyi çektiğinden kaldığı ziyaretçileri istiyor.

Bir Diyet Ürünü arayan birisi, örneğin yeni bir Düz Ekran TV gibi bir şeyle ilgilenmeyecektir ve o ziyaretçinin sitenizi terk edip başka bir Sığınma İstatistiği haline gelmesi basit olacaktır. Birçok yeni başlayanlar bu araştırmayı yapmadığından ve Anahtar Kelimelerde% 3'lük başarıyla sonuçlanan en yaygın tek hatadır, çünkü Anahtar Sözcükler üzerinde yeterli ünlem yerleştiremem.

Çevrimiçi olarak bir Affiliate Pazarlamacı veya Blogger olarak bir gelir elde etmek, bir Bilim değil, bir Yarışmadır ve kesin bir hedef yoktur. Sadece zor iş, çok araştırma ve sürekli öğrenme.

Meta Anahtar Kelimeler

Bu neredeyse bir sürpriz oldu, ancak Google artık Meta Anahtar Kelimelerini kabul etmedi. Aksine, Meta Anahtar Kelimeler'in varlığı, sitenizin SEO Puanını düşürür. Meta Anahtar Kelimelerini sitenizde kullanıyorsanız, onları kaldırmak ve sitenizin SEO Puanını tekrar kontrol etmek isteyebilirsiniz.

5 – Resim "Alt" Özniteliği

Bu, yaptığım hataydı, çünkü tüm görüntülerin gerekli "Alt" özelliği mevcut olmalıdır. Bu, görüntüyü en iyi tanımlayan bir ifade gibi. Şimdi bunu kontrol etmek için, Blog c-Panelinizdeki "Medya" yı tıklamanız ve her resmi oradan tek tek açmanız yeterlidir. Resimlerinize göz atarken Alt niteliklerini eklemeniz yeterlidir.

Banner'larla resim HTML kodunu düzenlemeniz gerektiği halde henüz paniklemediğiniz için biraz daha karmaşık hale gelme eğiliminiz olabilir. Gerçekten olduğundan çok daha teknik görünüyor. Resim HTML, yalnızca metin widget'ınıza kopyaladığınız banner kodudur ve ayrıca bazı ortak satış teklifleri tarafından sağlanır, ancak hepsi değil.

6 – Bir Favicon'a Sahip Olma

Blogunuza bir favicon ekleme, Google Derecelendirme'nizi% 15 – 20 artıracak ve yapacakları en basit şey olacak. Aslında, optimizasyon adımlarının çoğu oldukça basit ve gerçek yapmak kolay. Bazı temaların bir favikon ekleme seçeneği sunmadığını görebilirsiniz ve bu sadece biraz daha fazla iş anlamına gelir. Tek yapmanız gereken temanızı değiştirmek ve favicon'u destekleyen en az 3 temayı isimlendirebilirim.

Logo ve Favicon'u desteklemek için her ikisi de çok önemli temaları (Redwaves Themient, ColorMag ThemeGrill ve Spacious ThemeGrill) bulacaksınız. Şimdi bir Affiliate pazarlamacı olarak Logonuz hakkında sadece birkaç tavsiye. Seçeneklerinizi oldukça genişlettiği için her zaman kendi adınızı ve sadece belirli bir ürünü markalayın.

Favicon nedir? – WordPress'i örnek olarak kullanalım. WordPress giriş sayfasını veya giriş sayfasını açtığınızda, tarayıcınızın üst kısmındaki site başlığı sekmesinde küçük bir simge görüntülenir. "W" WordPress simgesiyle küçük mavi bir kare. Bu bir favicon'dur ve ayrıca bir uygulama oluşturmak için bir resim olarak kullanılır, siz bunu seçerseniz. Tüm kişisel bloglarımın% 72'den az bir Google Derecelendirme derecesi var, bu da Grade A Sitesi olduğu ve Altın Standardı aldığı anlamına geliyor. Şimdi herhangi bir Web Yöneticisi veya profesyonel Blogger, size% 70'in üzerinde herhangi bir puanın rekor sırada yer alacağını söyleyecektir. Daha önce de belirttiğim gibi şaşırtıcı sonuçlar için basit adımlar, ancak rekor sürede bile 3-6 ayda konuşuyoruz.

Bir favicon nasıl eklenir – İmlecinizi "Görünüm" üzerine kaydırıp açılan menüden "Başlık" üzerine tıklayın. Şimdi blogunuzun ekranını soldaki bir açılır menü ile göreceksiniz. Ayarlarda, şimdi "Favicon" olan bir Site Simgesi ekleme seçeneğini bulacağınız "Site Kimliği" ni tıklamanız gerekir. Tercihen yaklaşık 200 x 200 piksel görüntüler.

Kendi favicon'unuz veya Simge'niz yoksa, umutsuzluğa kapılmayın, sana ücretsiz olarak nasıl bir tane oluşturacağını hızlıca göstereceğim. Gitmek için – Bu Ücretsiz Logo Tasarımı Sitesi – Sadece Şirket adını ve Kategoriini giriniz, gerisi otomatik pilotdur. Daha önce de söylediğim gibi adınızı yazın, bu nedenle Şirket Adı bölümüne kendi adınızı girin. Basitçe favicon'unuzu oluşturun, indirin ve Site olarak ayarlayın.

Aynı resmi sitenizin Logosu olarak kullanabilirsiniz, ancak resim ayarlarında resimlerinize "Alt Özellik" eklemeyi de unutmayın. Resimlerinizdeki alt nitelik, Google Değerlendirme'nızı artırmak için kullanılan birçok taktikten bir diğeri. Fakat gelecek mesajlar için ayrı bir konu olacak.

7. Alan Adı Yetkilisi ve Sayfa Yetkilisi

Alan Adı Ve Sayfa Yetkilisi 20'nin Altında – Bu iki kombine niteliklere ulaşmak biraz daha zor. Burası biraz daha zor iş gerektiriyor. Etki Alanınızı ve Sayfa Yetkilinizi, meşru yorumlar elde ederek, çoğu durumda yüzsüz profil olan spam yorumlarına dikkat ederek artırabilirsiniz. Bir spam yorumunda, çoğu durumda, oluşturulan bir e-posta adresine ve genel olarak Sayfa Hatası 404 olarak açılan bir web sitesi URL'sine sahip bir "Yorum" da bulunmaktadır.

Etki Alanı ve Sayfa Yetkilisi, tüm Blog Yazıları ve Sayfalarınızın kelime sayısını artırarak da artıyor 1000'den fazla kelime. En fazla 2000 kelime girebilir ve sitenizin yetkisini artırabilirsiniz.

Bu birkaç basamağı tamamladığınızda ve SEO Puan Kontrolü değişiklikleri tanıdığında? Evet, tahmin ettiniz, blogunuzun% 80 veya daha yüksek bir Google derecelendirmesi olacaktır. Yakında sitenizin sıralamasında ve hatta Dizin Oluşturma Zamanı için değerli bir ayarlama olacağı kanıtlanacak, Google'da derecelendirilmiş A dereceli bir siteye sahip olmak için 5 basit adım.

Tüm bunlar, Arama Motorlarına artık sitenizin neyle ilgili olduğunu bilerek sitenizi Dizine Ekleme ve / veya sıralama için kategorize etmeyi daha kolay bulacaktır.

Sonuç – Etki Alanının ve Sayfa Yetkilisinin bu hedefe doğru attığınız son adıma benzediği, sizi% 100'lük bir Google Derecelendirme'ne yönlendiren aslında birkaç adım vardır. Diğer tüm özellikler ve ayarlar sağlam olduktan sonra, kitlenize yorum yapmak için ilham verecek ilginç ve kullanışlı içerik oluşturmaya bırakılır.

Aynı zamanda Profesyonel olarak tanınmanız da budur ve bu, gerçek bir satış çevrimiçi işleminin ana unsurlarından biridir. Çünkü sitenize çevrimiçi başarıya ilişkin tek "gizli" olan içerik aracılığıyla Yetki Belgesi verilir.

Ziyaretçiniz daha fazla bilgi edinmek ve diğer yayınlarınızı ve sayfalarınızı ziyaret etmek istemek zorunda. Ancak kitlenizin içeriğinizle gerçekten ilgilendiğini nasıl bileceksiniz, değil mi?

Eh, Blogunuzun analitiğinde, ziyaretçi / görüntüleme oranınıza dikkat etmek istiyorsunuz. Görüşleriniz ziyaretçi sayınızı aşmalıdır, fark ne kadar yüksek olursa, kitleniz o kadar çok ilgi duyacaktır ki bunlar Blogunuza geri dönüyorlar.

Geri dönen ziyaretçilerinizin listesine katılma ve Blog'unuz hakkında yorum yapma olasılıkları daha fazladır, blog yan çubuğunuzda bir Web Formunuz var, değil mi? Bunu yapmazsan, gerçekten yapmalısın ve aslında oldukça basit ama "içerik kuralı" aynı kalıyor. Web formunuzu çekici ve ilginç hale getirin, küçük bir renk psikolojisi uygulayın.

Açılış sayfaları, web formları ve bir e-posta listesi oluşturmak için kullanmanız için harika bir platform, 30 ücretsiz deneme sürüşünüz olduğu bir yerdir. Bu aynı zamanda kendi listemi oluşturduğum yer ve ayrıca listenin oluşturulması ve tasarımı konusunda 90 günlük ücretsiz bir kurs sunuyor. Sizi gerçekten daha profesyonel bir Pazarlamacı ve Blogger olarak ayıran çünkü gerçekten bir e-posta listeniz olmalıdır.

Tüm süper başarılı Affiliate Pazarlamacılarının hepsinin kendi e-posta listeleri, blogları ve web siteleri var. Ayrıca, kendi ürünlerini ve sistemlerini paylaştığı kendi sosyal grupları, sayfaları ve toplulukları var. Unutmayın, Süper Başarılı Ortaklık Pazarlamacısı ile bu kadar başarılı olmayan arasındaki tek fark zaman.

Araştırma ve öğrenme zamanı, tanınması için yeterli bilgiyi oluşturmanın tek yoludur. Öğrenme isteğiniz en büyük maddi varlığınızdır, çünkü burada tüm büyük başarı öykülerinden kaynaklanmaktadır.