يونكس / لينكس

Google Ücretli Bağlantı Çiftliklerini Cezalandırdı

Son günlerde birçok bağlantı dizini sayfa sıralamasını kaybetti. Google'ın ücretli bağlantılar için onları cezalandırdığı varsayılmaktadır. Benim düşünceme göre, tek bir sebeple birçok dizin var ve bu da çiftlik bağları. Link çiftlikleri Google sıralamalarında daha yüksek görünüyordu ve çoğu zaman sadece zaman ve çaba kaybıydı.

Sadece bağlantıları satmak veya sıralamak için oluşturulan dizinler katılmaya değmez. Bunu söyledikten sonra, sektöre özel Dizinlerin bir işletme için iyi olabileceğini biliyorum, ancak herhangi bir yararlı içeriğe sahip olmayan dizinler başarısızlığa mahkumdur.

Web sitenize geri dönüşler önemlidir, ancak işinizle hiçbir ilişkisi olmayan ücretli dizinlerden bağlantıların olması zaman kaybıdır. Linux'a adanmış bir site, kumarhaneler ve yetişkinlere yönelik içerik sitelerine bağlantılar için ödeme yapıldığından dolayı cezalandırıldı. Eminim ki bunların Linux ile ilgisi yoktur.

Eminim herkes iyi bir bağlantının ne olduğunu merak ediyor.

Sektöre özgü sitelerden gelen bağlantılar iyidir.

Eldeki konuyla ilgilenen bloglardan gelen linkler.

Yetkili ve ilgili içeriğe sahip siteler oluşturuyor

Link çiftliklerine ve sorgulanabilir sitelere bağlantı vermeyen sitelerden bağlantılar

Blog Rolls'daki bağlantılar.

Ödeme yapmadığınız bağlantılar.

Buradaki şey, birilerinin size bağlantı kurmasını istemeniz, onların kimlik bilgilerini kontrol etmeniz. Size bağlanan sitelerin çoğu, sorgulanabilir sitelere bağlantı veriyorsa, bu bağlantılar için kredi almayacaksınız. Hatta cezalandırılabilirsin bile. Tuttuğun şirket için biliniyorsun.

İnternetteki en büyük dizinlerden bazıları zor yoldan yeni öğrendiler. Markalarını ararken listenin en üstünde bile görünmüyorlar. Acıyı hissettiren dizinler arasında; Aviva. Canlı, Büyük Web Bağlantıları, eweb sayfaları, Dizin Dökümü, Zarif Dizin ve daha pek çok şey.

Uzakta kalmak için başka bir yer Free For All (FFA) dizinleridir, onlar size hiçbir fayda sağlamazlar, çünkü onlar arama motorlarının onaylamadığı link çiftlikleridir. Kısa kesintileri denemeden önce, yetkili bir makale yazıp, iyi içerik isteyen ezine ve diğer sitelere gönderin.