SEO

Google ve Salesforce entegrasyonu: Müşterileri ve markaları birbirine yaklaştırmak

Yeni Salesforce ve Google Analytics 360 entegrasyonu, Salesforce müşteri verilerini Google Analytics 360 çevrimiçi verileriyle birleştirerek müşteri deneyiminin en yeni temas noktalarından satın alma işlemine kadarki en üst düzeyde anlaşılmasını sağlıyor.

Daha önce ne olduğunu bilmek Bir müşteri bir alıcı haline gelir ve markanızla bağlantı kurduktan sonra, daha iyi bir uçtan uca müşteri deneyimi için kişiselleştirilmiş etkileşimler hakkında bilgi verir.

Bu web seminerinde, birleşik uzmanlığı olan Salesforce ve Cardinal Path'dan haber alırsınız. Bu oyun değiştiren entegrasyonun avantajlarından yararlanmak için markaların yükselmesine yardımcı oluyor. Dijital Pazarlama Deposu tarafından üretilen ve Cardinal Path tarafından desteklenen “Google & Salesforce Integration: Müşterileri ve markaları bir araya getirmek” için bugün kaydolun.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.