SEO

Google, yerel paket sonuçları için yeni bir grafik ağırlıklı tasarım mı sunuyor?

Google, yerel paketin mobil sürümü için yeni bir tasarım hazırlıyor görünmektedir, yerel arama sonuçları web aramada ortaya çıkıyor.

Phillip Barnhart ve şimdi pek çok kişi onları görmeye başladı.

Yeni yerel paket tasarımı nedir? Google artık yerel pakete daha ağır bir grafik düzeni gösteriyor. İşletmeden, yerel pakette doğrudan kaydırma ve kaydırma yapabileceğiniz daha geniş ve daha büyük resimler. İşte Mike Blumenthal'ın kendi blogunda yayınladığı, bazı personelimizin kendi başlarına kopyalayabilecekleri:

İşte aynı sorgu için eski tasarım:

Ne zaman görebilirim? şimdi onu görebilir. Pek çoğu, bu yeni tasarımı görmek için Chrome cihazınızı mobil cihazınızda kullanmanız gerektiğini söylüyor, ancak diğerleri de Safari'de görüyor. Ben şahsen bunu kopyalayamıyorum, ama belki de tam olarak değil.

Bu onaylandı mı? Hayır, Google bunu henüz yayınlama tarihine kadar doğrulamadı. Google'dan bir yanıt aldığımızda hikayeyi güncelleyeceğiz.

Neden bu benim için önemli? Kullanıcılar için bu, yerel sonuçların daha görsel olarak çekici olmasını sağlıyor. Daha büyük grafikler size işin daha iyi bir sunumunu sağlar.

Bir işletme sahibi veya SEO olarak, iş fotoğraflarınız artık daha da önemlidir. İşletmenizin açık, temsili ve pazarlama odaklı resimlerini yüklediğinizden emin olun. Birisi işiniz için kötü bir imaj görürse, ilk önce rakiplerinizin işine bakmak için geçmişi kaydırırlar. [19659909] Yazar Hakkında

Barry Schwartz, Arama Motoru Aracının Haber Editör'dür ve NY tabanlı RustyBrick'e sahiptir. web danışmanlık firması. Ayrıca SEM konularında popüler bir arama blogu olan Arama Motoru Yuvarlak Masa programını da çalıştırıyor.