SEO

Google’ın yeni Yayıncı Merkezine merhaba deyin

Google, yayıncıların içeriklerini Google Haberler’de ve diğer Google mülklerinde içeriklerini göndermelerine, yönetmelerine ve para kazanmalarına izin veren bir arayüz olan Publisher Center’ı piyasaya sundu. Google Yayıncı Merkezi ve Google Haber Üreticisi, yeni Yayıncı Merkezi, iki mevcut aracı birleştiriyor.

Neden önem veriyoruz

Yeni Yayıncı Merkezi, kullanıcı deneyimini ve işlevselliğini artırıyor, Google yayınınızın markalamasını yönetme sürtünmesini azalttığını söyledi. , Google Haberler’deki içerik, reklamlar ve daha fazlası.

Birden fazla yayını olan şirketler için, yeni arayüz aynı zamanda her mülkün düzenlenmesi ve değiştirilmesini kolaylaştırıyor. Geliştirilmiş izin ayarları işbirliğini daha da akıcı hale getirmelidir.

Duyuruyla ilgili daha fazla bilgi

  • Yayıncılar artık Google Haberler’deki bölümleri yapılandırmak için RSS yerine site bölümlerinin URL’lerini kullanabilir.
  • Google Haberler Yayıncı Merkezi veya eski Google Haberler Yapımcı aracındaki bir sürümde, kuruluşunuzun ve yayınlarınızın yeni Yayıncı Merkezinde görünmesi gerekir.
  • Yayıncı Merkezi şu anda İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Almanca dillerinde daha fazla dilde kullanılabilir gelecek için planlanmış.

نبذة عن الكاتب

George Nguyen, Third Door Media'da Yardımcı Editördür. Geçmişi içerik pazarlaması, gazetecilik ve hikaye anlatıcılığı. !