يونكس / لينكس

Güvenilir Veri Kurtarma Yazılımı Temeldir

İyi kurtarma yazılımına sahip olmak, bilgisayar kullanma dünyasında önemli bir ihtiyaçtır. Sabit sürücünüzden veri kaybettiğiniz bir durumda bulunmadan önce, iyi bir yedek veri sisteminiz olduğundan emin olmak akıllıca bir fikirdir.

Ancak, bir şey yapmazsanız ya da bir şey iyi gitmezse ve gerçekleşirse, bir sonraki en iyi şey mükemmel bir kurtarma sistemine sahip olduğunuzdan emin olmaktır. Bilgisayar veri kurtarma yazılımı önemli bir yatırımdır, çünkü silinmiş veya kaybolmuş bazı önemli verileri kurtarmanız gerektiğinde kesinlikle bir zaman gelecek.

Veri kurtarma yazılımını, veri kurtarma yazılımı, sabit disk kurtarma, bilgisayar veri kurtarma vb. Gibi anahtar kelimelerle Google'da arayarak seçebilirsiniz. Kurtarma yazılımınızın sırayla olduğundan emin olmak isteyeceğiniz birkaç şey vardır. yapabileceği en iyi kurtarma işini yapmak.

Öncelikle, yazılımın Windows, Unix, Linux, vb. Gibi işletim sisteminizi desteklediğinden emin olmanız gerekir. Açıkçası, yazılımın sisteminizle uyumlu olması ya da hiç işe yaramaması gerekir. Her zaman hatırlamanız gereken önemli bir nokta, yazılımı asla verilerinizi kurtarmanız gereken aynı sürücüye yüklememektir. İyileştirmek istediğin verilerin üzerine yazabilirsin ve sonra sonsuza dek kaybedebilirsin.

Bunlar, herhangi bir bilgisayar veri kurtarma kurulumu için izlenecek genel talimatlardır. İhtiyacınız olan ne tür veri kurtarma için doğru yazılım türünü belirlemeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, bölüm kurtarma, silinen dosyaları geri yükleme veya bozuk dosyaları onarma gibi istediğiniz istediğiniz etkinliği gerçekleştirebilirsiniz.

Ortalama bilgisayar kullanıcısı için kullanılabilen çok sayıda harika kurtarma aracı var. Kayıp verileriniz için bir veri kurtarma işlemi yapabilmeniz için bu günlerde teknik olarak bilinmeniz bile gerekmiyor. Bir bilgisayarı okuyabilen ve açabilen hemen hemen çoğu kurtarma yazılımı ile gelen basit talimatları takip edebilmelidir.