SEO

Her Web kullanıcısının En Az Bir Kez Gerçekleştirdiği Faaliyetler

Dünya çapında web çok hızlı gelişiyor. Birkaç bin sosyal site sürekli olarak görünür. Milyonlarca insan her gün web ile tanışıyor. Genel olarak, çoğu durumda, bireyler fikir aramak, etkileşim kurmak ve hatta eğlenmek için çevrimiçi pazar yerini kullanmaktadır. Küçük bir işletmeyi işletmek veya para kazanmak için sadece sınırlı bir sayı çevrimiçi olur. Bununla birlikte, her normal net son kullanıcının en az bir kez gerçekleştirdiği eylemler olduğu için benimle paylaşmama izin verin.

Bir haber raporuna göz atın

Ağın başlangıç ​​noktasından beri Bilginin erişimi herkesten daha hızlıydı. Gerçek hayatta olduğundan daha fazla saat harcayan neredeyse tüm insanların, en son haberleri okumak ya da sadece dünyada neler olduğunu keşfetmek için en az bir kez NYTimes.com veya Guardian'a bakma şansı olduğunu düşünüyorum. Belirli bir süre hakkında.

Belirli bir kişiyi postala

Web'in diğer büyük başarısı elektronik posta, kısa sürede e-posta ile etiketlenmişti. Günümüzde, sayılamayan bir dizi e-posta adresi mevcut olup, her saatte bir milyar dolar görünür. Bu, insanların birbirleriyle iletişim kurma ve paylaşma arzusu ve gerekliliğinden başka bir şey değildir. Bunu yapmak için birçok farklı yöntem olsa da, elektronik posta daha güvenli olabilir ve davranışlarınızı hızlı bir şekilde kontrol etmenize ve konuşmalarınızı düzenlemenize olanak tanır. İnternet'in ortaya çıkmasından bu yana en az bir kez bir e-posta hesabıyla çalışmayan bu makaleyi okuyan herkes olabilir mi? Aslında böyle bir şeyi sorguluyorum!

Bir şey için arama yapın

Arama motorlarının, özellikle Yahoo'nun keşfi, erkek ve kadınların bilgiye erişmeye başladığı yöntemi değiştirdi. Şu anda, web tarayıcısında bing.com türünde bir şey arama yapan tüm kullanıcıların neredeyse% 85'i. Gerçekten de ortaya çıkmış en iyi araştırma formüllerinden birini kullanıyor, bu yüzden bu kadar başarılı olmasının sebebi de bu. Ben MSN'i seviyorum ve her gün bunu kullanıyorum. Google son zamanlarda popüler hale geldi ve "Google'a" fiilini İngilizce sözlükte ilan etti.

İnternetten bir videonun keyfini sürün

YouTube (Google’a aittir) en çok talep edilen video paylaşım sitelerine aittir. ağın tarihi. O kadar muazzam ki, saatlerce video içeriği her saat başı çevrimiçi yayınlanıyor. Herkes video içeriğinden hoşlanır, tipik yayınlanmış bilgilere kıyasla ekstra görüntüler elde eder ve virüs gibi çok daha kolay gitme esnekliğine sahiptir.

Bir Facebook hesabı yapın

Bazen Web 2.0 olarak adlandırılan sosyal platformlar yolu değiştirdi verilerin şu anda incelenmekte, değerlendirilmekte, incelenmekte ve siber uzayı daha derinden kullanmaktadır. Facebook, bugün Google’dan sonra en popüler ikinci web sitesi olan bu dünyadaki hemen hemen herkes tarafından kullanılıyor. Bazı insanlar kelimenin tam anlamıyla onu kullanarak, gerçek dünyada başka türden şeyler üzerinde çalışarak çok daha fazla zaman harcayacak kadar ünlüdür. Şu anda, Facebook.com'un ne olduğunu ve belirli bir popüler yayıncının aynı çocuğa sorup, doğru bir yanıt almasını istemekten daha olumlu bir yanıt aldığını daha ciddi bir olasılıkla ortaya koyuyor.