التسويق الرقمي

Her zaman Boogers var mı? Ana Sebepler ve Nedenleri Neden!

Boogers hayatın bir gerçeğidir; sizinle dünyaya geliyorlar ve genellikle zaman zaman ortaya çıkıyorlar. Bazı insanlar için zaman zaman saat daha fazla saat gibi. Boogerler hakkında neler yapabileceğinizi anlamak için onlara neyin sebep olduğunu ve ne olduklarını anlamanız gerekir.

Booger nedir?

Booger, burnunuzu ve boğazınızı kaplayan sertleşmiş mukozadır. Mukusun noktası sizi içine giren tozdan, kirden ve pisliklerden korumaktır. Mukus, burnunuzdan nefes aldığınız tüm kalıntıları yakalar ve etrafını sarar ki burnunuza girmez. Mukus, molozun etrafından sertleşir ve bu bir booger haline gelir.

Aşırı Boogların Neden Olduğu Sebepler

Eğer her zaman kıpırdamanız varsa, alerjiniz olan bir şeye nefes almanız olasıdır. Mukus, potansiyel bir sağlık sorumluluğu olarak nefes aldığınız her şeyin lekesine bakar, saldırgandan korunmak için vücudunuzdan daha fazla mukus oluşur. Vücudunuzdan her zaman kıpırdamanız varsa, işini yapıyorsanız, bir alerjiniz varsa.

Soğuk algınlığı ve Enfeksiyonlar

Soğuk algınlığınız veya herhangi bir enfeksiyonunuz olduğunda çok sayıda boğa da üreteceksiniz. sinüsler. Sinüs enfeksiyonunuzdan kurtulmuyorsanız veya alerjenlere düzenli olarak maruz kalıyorsanız daima boğulacaksınız.

Dehidratasyon

Mucus'un düzenli olarak sıvılamayacak sıvılara ihtiyacı vardır. Burnunuzdaki mukus kuruyacaktır ve sizi çıtır hissi bırakacaktır.

Eğer her zaman kanınız varsa ve nedenini anlayamıyorsanız, alerji testlerini düşünmek isteyebilirsiniz.