SEO

Hesap Tabanlı Pazarlama Araçları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu – MarTech Today'den yeni rapor

Hesap tabanlı pazarlama (ABM), B2B pazarlamacıları tarafından on yıldan fazla bir süredir kullanılmaktadır. Ancak verilerin karmaşıklığı ve erişilebilirliğindeki hızlı gelişmeler ve ABM'ye olanak tanıyan teknolojilerde bu yaklaşımın yaygın bir şekilde benimsenmesine neden oldu.

Bilgi Teknolojileri Hizmetleri Pazarlama Birliği (ITSMA) 'ya göre, B2B'nin dörtte üçünden fazlası Pazarlamacılar, ABM'nin pazarlama stratejileri için “önemli” veya “çok önemli” olduğunu söylüyor; Yüzde 44, ABM'nin şu anda en çok pazarlama önceliği olduğunu söylüyor.

MarTech Today’in “Hesap Bazlı Pazarlama Araçları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu” ilk yayını, ABM araçları için pazarı ve uygulamada yer alan hususları inceliyor. 60 sayfalık rapor, ABM çözümleri için büyüyen pazarı ve en son trendleri, fırsatları ve zorlukları gözden geçiriyor.

Bu raporda, aşağıdakileri öğreneceksiniz:

  • ABM'nin başarısı için kritik unsurlar.
  • ABM'de
  • Bir ABM çözümünde neleri arayacağınız.
  • Hangi trendler ABM yazılımının benimsenmesini sağlıyor.

Raporda ayrıca 22 hesap tabanlı yönetim sağlayıcısı profili, yetenek karşılaştırmaları ve değerlendirme ve satın alma için önerilen adımlar. Kopyanızı almak için Dijital Pazarlama Deposu'nu ziyaret edin.

Bu rapor önde gelen satıcılar, endüstri uzmanları ve bağımsız araştırmalarla çok sayıda derinlemesine görüşme yaparak hazırlandı. Röportajlar Mart ve Nisan 2018'de gerçekleşti.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.