SEO

Hesap Tabanlı Pazarlama stratejisi nasıl uygulanır?

Günümüzün B2B alıcısı artık yalnızca bireysel bir müşteri değil. Ağa bağlı bir hesabın parçası. Bir şirket karar verme ekibinde, kendinden güdümlü araştırma ve seçim temelinde bir satın alma yapıp yapmamaya karar vermek için çalışırlar.

Hesap Tabanlı Pazarlama (ABM) geleneksel satış ve pazarlama çabalarının uygulanabilir bir tamamlayıcısı olarak çekiş kazanıyor. ABM, satış ve pazarlama ekiplerinin işlerine en çok önem veren hesaplar için daha kişiselleştirilmiş ve hedeflenmiş olmalarını sağlar.

Bu e-kitapta, EverString size şunları sunar:

  • Hesap Tabanlı Pazarlamanın temeli.
  • ABM neden bu kadar popüler hale geldi?
  • Hedef hesaplar nasıl seçilir.
  • Veri destekli bir ABM stratejisi nasıl oluşturulur.

“Talep Tabanlı Pazarlamaya Yönelik Talep Üreticisi Kılavuzu'nu indirmek için Dijital Pazarlama Deposu'nu ziyaret edin. Başarı. ”

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.