قاعدة البيانات

İçerik Yönetim Sistemlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz ve CMS'nin Gücünü Nasıl Açabilirsiniz?

Kaç kişinin içerik yönetim sistemlerinin sadece kurumsal web siteleri için değerli olduğunu düşündüğü şaşırtıcı. Bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Aslında, küçük işletme web siteleri, şirketlerine köklü bir kurumsal varlık hissi verme konusunda CMS'nin gücünü kullanabilir. Bir içerik yönetim sisteminin ne olduğunu ve neden bu kadar güçlü olduğunu anlama püf noktası çok basittir. Ancak CMS etrafında küçük bir işletme web sitesi veya kurumsal web sitesi oluşturduğunuzda, faydaları sınırsızdır.

Temel olarak, bir içerik yönetim sistemi göründüğü gibi. Tüm içeriğinizi (örneğin, resimler, videolar, makaleler vb.) Kullanımı basit bir formatta "yönetmenin" bir yoludur. Amaç, küçük işletme web sitenizdeki bilgileri potansiyel müşterilerinizle birleştirmek, silmek ve paylaşmak için birleştirilmiş bir yöntem oluşturmaktır. Çok uzun zaman önce, sadece kurumsal bir web sitesinin CMS'yi faydalı ve hatta gerekli kılacak kadar bilgiye sahip olabileceği düşünülmüştü. Ancak, gelgit son birkaç yılda değişti. YouTube'un ve blog yazmanın popülerliği ile küçük işletme web siteleri bile organize edilmesi gereken büyük miktarda bilgiye sahip olabilir.

Bir içerik yönetim sisteminin gücü, kavrayabildiklerimizin bile ötesinde çünkü teknoloji o kadar hızlı değişiyor ki, bugün yeni bir şey yarının standart bir iş gereksinimi olabilir. CMS, web sayfalarınızı güncel ve alakalı tutmak için hızlı bir yol sağlayarak şirketinizin parasını korumanın bir yoludur. Bu sistemlerin güzelliği, bir aceminin bile siteye yeni makaleler, videolar veya podcast'ler eklemek için gereken kavramları kavrayabilmesidir. Bu, yalnızca görünümü, gezinmeyi veya diğer karmaşık alanları etkileyen önemli güncellemeleri ele almak için bir webmaster veya web geliştirme şirketine ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir. Kullanım kolaylığı, sürekli olarak yeni bir materyal akışı sağlar ve profesyoneller, herhangi bir siteyi öldürmenin en hızlı yolunun, güncel olmayan öğelerden veya başka verilerden başka bir şeye sahip olmamak olduğunu bilirler.

Küçük işletme web sitenizdeki içeriği yönetmenin yanı sıra, verimliliğinizi artırmak için CMS kullanılabilir. Kurumsal web siteleri, yıllardır üretkenliği artırmak için içerik yönetimi sistemlerini kullanıyor. İYS'nizi sanal bir beyaz tahtaya dönüştürmek kolaydır. İşbirliği aynı odada olmadan gerçekleşmesi için sunumları veya diğer belgeleri çalışanlarla veya sözleşmeli çalışanlarla paylaşabilirsiniz. Bireyler sisteme giriş yapabilir, materyalde değişiklik veya yorum yapabilir ve diğer çalışanlarla paylaşabilir. Bu, seyahat ihtiyacını azaltır ve sözleşmeli çalışanlarla çalışmayı çok daha kolay ve uygun maliyetli hale getirir.

Bir içerik yönetim sistemi, çoğu küçük işletme web sitesinin sağlayabileceğinden daha yüksek bir güvenlik düzeyi sağlar. Bilgileriniz şifre korumalı güvenli bir sunucuda bir veritabanında saklanır. Parola korumalı olduğundan, yalnızca erişime sahip kişiler verilerinizde değişiklik yapabilir. Bu, ziyaretçileri sitenize kaydolmaya teşvik etmenin harika bir yoludur, böylece makaleler, videolar veya podcast'ler hakkında yorum yapabilirler. Bu, iletişim bilgilerini yakalamanıza ve bu etkileşimle küçük işletme web sitelerinizin görünürlüğünü artırmanıza olanak sağlar. Kurumsal web sitelerinin bir süredir CMS kullanması şaşırtıcı değildir. Özetle, içerik yönetim sistemleri küçük işletmelere veya kurumsal web sitelerine para kazandıracak, üstün güvenlik sağlayacak ve düzenli olarak yeni bilgilerin eklenmesini teşvik edecektir. Bunların hepsi CMS'nin gücünden faydalanmak için önemli yollardır.