التسويق الرقمي

İnteraktif Kiosk Yenilikçi Dijital Pazarlama Araçları

Dokunmatik ekran kioskları interaktif hale getiriyor.

Yeni dijital reklamcılık devriminin keskin kenarında bir dokunmatik ekranlı kiosk bulunuyor; bu çözümler, marka bilinirliğini artırmak veya ürün yelpazesini tanıtmak için alışveriş yapan kullanıcılarla bir araya getirmenin ek bir yararı.

Sayısız interaktif kiosk nedir?

Peyzajda portakaltan kük 65 "dokunmatik ekran kiosklarına kadar olan 42" boyutlu interaktif kiosklardan boyut ve yön farklılık gösterebilir. Bireysel olarak onlara göz atalım.

Serbest duran kiosk

Adı belirttiği gibi, bir kez baz ünitesi bağlandığında kiosk yere yerleştirilebilir ve LCD TV yetişkinlerde

Bağımsız bir kiosk

Bu birimler temel, giriş seviyesi dijital bir işarettir, çünkü bu promosyon medyasını saklamak için farklı yollar vardır.

Güçlü Yönler: makul, yapılandırması kolay

Zayıf Yönler: Sadece bir USB sürücüsü kullanarak reklamları manuel olarak yenileyebilir.

] İnteraktif kiosk.

Etkileşimli bir kiosk, pazarlama içeriğini gösteren tek bir veya birden fazla dokunmatik panele sahiptir ve belirli müşterileri aradıkları öğeleri bulmak için belirli müşterileri hedef alanlarda kullanılır.

Tezgahta ki bağımsız kiosk gibi, dokunmatik ekranlı kiosk bir ticarete sahiptir 500 CD / m2 parlaklık ve kontrast oranı 1500: 1 olan renkli sınıf LCD monitör.

Şimdi dijital malzeme 160 GB kapasiteli dahili bir sabit diskte tutuluyor ve kablolu bir ağa bağlanma olanağına sahip. hatta kablosuz erişim noktası sağlayarak, reklamların uzaktan yüklenebilmesini sağlar; dijital işaret çok daha büyük bir ağın bir parçasıysa idealdir.

Bu işaretler, işaretin konuma bağlı olarak manzara ve portre yönünde elde edilebilir.

Yukarıdaki çözüm alışveriş merkezlerinde iyi olur ve yol bulma ve elektronik reklamcılık için kullanılabilir.

Dokunmatik bir kiosk bir şirkete nasıl yardımcı olabilir?

Bir tüketici bir çıkışa girdiğinde ya da standart banka tam olarak ne aradıklarını bilmeyebilirler, önce bir banka örneğine göz atalım.

Bir tüketici düzenli olarak tasarruf yapmak ister, ancak bir miktar para isterse herhangi bir etkimeyle karşılaşmak istemezler. acil durum hızlı, şimdi bir banka, sunduğu ürünler üzerinde tüm içerik materyalini yükleyebilir ve başlık olarak verebilir; tasarruf, hızlı erişim sağlayan tasarruflar, dolayısıyla tüketicinin ekrana dokunarak monitördeki ikinci simgeye tıklaması, daha sonra her otuz günlük periyoda ne kadar yatırım yapmak istediğini soracak bir başka ekrana götürülmesi, daha sonra üçüncü sayfada alıcıya ne gibi çalışmayı sevdiklerini sorar. Bu, düşük faiz oranları ile acil bir erişim hesabı olabilir veya 4 hafta önceden haber verilmesi ve yatırılan parayla% 7 faiz vermesi için bir hesap olabilir.

Şimdi alıcı, referans numarasını not alabilir veya bir danışmana gidebilir. müşterinin tüm verilerini derhal LCD monitörüne giren, başvuru formunu basan ve satın alan kişi, kayıt ve şartları kabul eden formu imzalar.

Bir banka, bu aracı, çalışanlarını zamandan kazanmak için kullanabilir bir hesabı açma niyetinde olmayan alıcıları işlemek.