التسويق الرقمي

İnternet Pazarlama Açıklaması – İnternet Pazarlama ile Yardım Ücretsiz Videolar

İnternet Pazarlama Açıklandı, 18 Ocak'ta piyasaya sürülecek yepyeni bir ürün. İnanılmaz derecede başarılı bir şekilde kendi yarattığı milyoner İnternet pazarlamacısı olan Armand Morin tarafından yaratıldı. Şu anda çevrimiçi olarak yılda 15 Milyon Dolardan fazla para kazanıyor.

Armand hakkında farklı olan şey, milyonlarca çevrimiçi ürün üreterek milyonlarca insanın para kazandıran İnternet Pazarlama Gurusu olmadığıdır! Armand gerçekten orada, konuştuğu herşeye göre hareket ediyor ve parasını ondan öğreniyor.

Armand'ın İnternet Pazarlama Açıklaması oluşturmak için tüm amacı herkese basit bir şey göstermektir … Harekete geçmeleri durumunda İnternet Pazarlama'da herkes başarılı olabilir.

Kampanyasının bir parçası olarak, kitlelere yardım etmek için yüksek kalitede ücretsiz videolar veriyor ve onun ne hakkında konuştuğunu bildiğini kanıtlıyor. Ürün oluşturma, hızlı üretim oluşturma, dış kaynak kullanımı, adwords, hızlı bir şekilde kitlesel trafik, rentacoder sırları ve daha fazlası ile ilgili videoları var. Benim düşünceme göre, kesinlikle izlemeye değer kesinlikle harika videolar.

Armand aynı zamanda, herkesin İnternet Pazarlama'da nasıl başarılı olabileceği ile ilgili son derece tartışmalı yeni kitabını "Açık Bir Hakikat" i çıkardı.

Aslında, herkesin çevrimiçi para kazanmak için kullanabileceği basit bir 16 basamaklı sistem ortaya koydu. Kısacası, İnternet Pazarlama Açıklamasındaki yeni ürün, insanlara bakacak. Şimdiye kadar, yüksek bir bilet kalemi olacak, ancak verilmiş olduğu ücretsiz video içeriğinden ne anlayabildiğimden, bunu karşılayabilenler için buna değecektir.