التسويق الرقمي

İnternet Pazarlama – Becerilerinizi Kaldırma

Kaldıraç, paranızı artırarak, zamanınızdan yararlanarak, varlıklarınızı artırarak iş başarısının önemli bir parçasıdır. Becerilerinizden yararlanın!

Her şeyde iyi olamazsın! Ayrıca, zaman yok. Bazı insanlar internet pazarlamacılığının fantezi web sayfaları veya düzgün bir yazılım oluşturduğunu düşünüyor. Değil! Elbette, bunlar sizin ürünleriniz değil.

İnternet pazarlamacılığı susamış bir kalabalığın bulunması ve ardından su satılmasıyla ilgilidir! İnsanların istediklerini kaşıyarak kaşınması gerekenleri bulmak ve tatmin etmekle ilgilidir.

Yazılı olarak إعلان yazarlığı gibi; İnternet pazarlaması bilgisayar ekranında satıcılıktır. Not: bu satış pazarlama, pazarlama! Bu tür bir şey. En iyi internet pazarlamacılarından bazıları bir bilgisayarı açabilir. Ancak, inanılmaz satış temsilcileri!

Yani, HTML'yi bilmeniz gerekmez (biraz yardımcı olsa da). JavaScript'i anlamama gerek yok. Dreamweaver'da uzman olmanıza gerek yok. Temel bilgiler yeterli olacaktır.

Bilmeniz gereken şey ne yazılı, ne de konuşulan iletişim ile nasıl iletişim kurulacağıdır.

İhtiyacınız olan en önemli şey, nasıl satılacağını bilmek!

Neye ihtiyacınız var? İnternet pazarlamacılığı ve çevrimdışı iş arasında gerçek bir temel fark olmadığını anlayın. Off-line şirketler başarılı olurlar çünkü bir niş bulurlar ve doldururlar. İnternet pazarlaması aynı şeydir.

İnternet pazarlamacılığı hakkında ne farklıdır:

Pazar araştırması yapmak daha kolay

Bir işe başlamak neredeyse ücretsiz

İhtiyacınız olan tek şey bir web sayfasıdır. "iş yeri"

Eğer işiniz işe yaramıyorsa, fişi çekerek hiç para kaybetmiyorsunuz

Bir internet işi yapmak için bir Kredi kartlarını cüzdanlarından çekmeye istekli aç insanlar pazarı. O zaman e-postalarını toplamanın bir yoluna ihtiyacın var. Ardından, onlara ayak uydurmanın bir yolu. Son olarak, onları ya bir satış ürününe ya da daha da iyisine satmak için bir şeye ihtiyacınız vardır.

Yukarıdakilerin hiçbiri çok fazla teknik beceri gerektirmez. Ancak pazarlama ve satış anlayışı gerektiriyor. Ayrıca, insanları satın almaya teşvik edecek şekilde yazabilmenizi de gerektirir. Eğer satıcılığınız ve yazma becerileriniz varsa, yarı yolda olursunuz.

Kendi beceri setinizin stokunu alın ve bunun nereye uygun olduğuna karar verin. Mesela, kendimi düşündüğümde, yetenek setimi biliyorum. Satış becerisi ve metin yazarlığı becerisidir.

Becerilerinizi bulduğunuzda ve onları biledikten sonra, özel becerilerinizden yoksun ve ortak girişimler hakkında konuşabilecek diğer internet pazarlamacılarına başvurabilirsiniz. Liste oluştururken iyi iseniz, yeni ürünlere sahip kişilerinizi listenize satabilirsiniz. Metin yazarken iyi iseniz, iyi bir ürüne sahip birisini bulabilir, ancak zayıf bir satış yaklaşımı edinebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

Önce kendi yeteneklerinizi bulun ve güçlendirin. Daha sonra bu yeteneklerden maksimum fayda elde etmek için yararlanın.