التسويق الرقمي

İnternet Pazarlama Bilgisi – İnternet Sitelerinizin İyi Görünmesini Sağlayın

Bu İnternet pazarlama makalesinde, İnternet pazarlamacılığı ile alakalı web sitelerinin olabildiğince iyi göründüğünden emin olmanın önemi hakkında konuşacağız. Öncelikle, İnternet pazarlama sitelerinizin mümkün olduğunca profesyonel ve düzgün görünmesinin neden önemli olduğuna dair bir açıklama ile başlayalım.

Eskiden bir kitabın, bir kitabın kapağından asla yargılanmaması gerektiğini söyleyen bir söz vardır. Bununla birlikte, çoğumuz bir kitabı genellikle onun kapağına göre değerlendiririz. Bunun neden böyle olduğundan emin değilim, ama bunun sadece hayatın bir gerçek olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde, pek çok kişi, web sitelerini muhtemelen bir kitabı yargılayacakları şekilde yargılayacak – neye benzediğine bakacak ve kalitesine karar verecek. Bu adil mi? Tabii ki değil. Ama işlerin gidişatı budur.

Arkadaşlarınızdan birkaçına sahip olduğunuz web sitelerine göz atmanızı öneririz. Arkadaşlarınıza çeşitli web sitelerinizi çeşitli farklı faktörlere göre derecelendirmelerini sağlayan anonim bir formu doldurmalarını isteyin. Bunu yapmak için en az 7 ila 10 arkadaşa sormanız önemlidir, böylece insanların gerçekten ne düşündüklerine dair örnek bir örnekleme elde edersiniz. Ayrıca, 7 ila 10 kişinin katılımıyla, her bireyin anonim yorumları kendilerine geri izlenmeyecekmiş gibi hissetmelerine yardımcı olur. Temel olarak, size daha açık ve dürüst olmanızı sağlar, bu sizin istediğiniz şeydir.