التسويق الرقمي

İnternet Pazarlama – Ekipman ve Yazılım Nasıl Başlatılır

Potansiyelin ilgisini çekti, ama şimdi soru İnternet Pazarlama nasıl başlamalıdır? Hemen başlamak isteyeceksiniz, kaybedecek zamanınız yok, ama ihtiyacınız olan temel şeyler nelerdir? Ciddi bir şekilde oturmak ve işinizi ilerletmeden önce hangi ekipmana ve yazılıma ihtiyacınız var?

Çalışma Alanı

Gerçekten dikkate almanız gereken ilk şey, çalışma alanı. Geçmişte tuhaf bir gün için çalışmış olabilir, ancak mutfağı, hatta yemek odasını daimi bir şekilde kullanarak birkaç problem ortaya çıkarması muhtemeldir. Bu yüzden, kurabileceğiniz alanı tanımlayabildiğinizden emin olun. İdeal olarak, kendinizi evinizde olan her şeyden uzaklaştırabileceğiniz bir ofis alanı olacaktır. Ayrıca telefon hattına ve geniş bant bağlantısına erişmesi gerekecek.

Masa, sandalye ve bilgisayar

Çalışma alanınızı bulduktan sonra masanızı ve sandalyenizi bulmak için bir yer var. Masanın yeterince büyük olması ve sandalyenin rahat olması gerekiyor, ancak bütçenizi bu fiyatlardan bolca veya gerekirse ikinci elden bulabilirsiniz. Çoğu insanın İnternet Pazarlama'ya nasıl başlayacağını sorduysan, bir bilgisayar almanı söylerlerdi. Açıkçası bu zorunludur, ama yine de, büyük bir bütçe gerektirmeden seçim yapabileceğiniz çok şey var. Bu, performansı etkileyeceğinden, ödeyebileceğiniz kadar yüksek bir RAM'e bakın. İş istasyonunuzu rahat bir şekilde kurduğunuzdan emin olun; bu, zamanınızın çoğunu burada geçireceğiniz yerdir.

Diğer Ekipmanlar

Bir telefona ihtiyacınız olacak. Ayrıca, hepsi bir makinede olabilecek bir fotokopi, tarayıcı ve yazıcıya da ihtiyacınız olacak. Bir dizüstü bilgisayar hayati. Çok şey öğreneceğiniz için oldukça büyük bir değere sahip olmaya değer ve bol miktarda not almak isteyeceksiniz. Bazı harici depolama biçimleri de kayıtları makinenizden uzak tutmak için çok önemlidir.

Yazılım

İnternet pazarlamacılığına başlamak için ihtiyaç duyacağınız bir dizi yazılım vardır.

  • Anti Virüs / Anti Malware Artık internet pazarlamaya başlamak için ihtiyacınız olan yazılıma geliyoruz. Dışarıdan Anti Virüs yazılımına ihtiyacınız olacak, hem Bullguard hem de AVG iyi bir değer sağlıyor, ayrıca Avira'dan ücretsiz yazılımlar da alabilirsiniz (free-av.com). Anti Malware de iyi bir fikirdir (malwarebytes.com'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz).
  • E-posta Bir e-posta hesabınız olacak ama daha fazlasına sahip olmak yararlı olacak. Google Mail iyi bir seçenek
  • Word İşleme ve Elektronik Tablo Microsoft Office açık bir seçimdir, ancak OpenOffice (OpenOffice.org) sıkı bir bütçeniz varsa iyi bir alternatiftir.
  • Web Tasarımı Kendi tasarımınızı yapmanıza gerek kalmasa bile, web sitelerini değiştirmeye imkan veren yazılımların olması yararlı olacaktır. NVU, yeni başlayanlar için serbest ve makul derecede kolay.
  • Barındırma Squidoo ve HubPages gibi seçeneklerle çalışmadığınız sürece, web siteleriniz hosting'e ihtiyaç duyacaktır. Hostgator iyi bir seçenektir.
  • Sitelerinizi internete yayınlamak için FTP FTP yazılımı gerekecektir. Filezilla popüler ve ücretsiz bir seçenektir.
  • Otomatik Yanıtlayıcı Son olarak, başarılı olmak için yakında Otomatik yanıtlama yazılımına ihtiyacınız olacak. Bu, tekliflerinize yanıt veren kişilerle profesyonel ve otomatik olarak iletişim kurmanızı sağlar. Aweber alanın lideri olarak kabul edilir.

İşte işte gidiyorsun. Artık internet pazarlamacılığında nasıl başlayacağınızı görebilirsiniz. Daha sonra yükseltmek isteyebilirsiniz, ancak birçok durumda ücretsiz yazılım ile bir başlangıç ​​yapabilirsiniz görebilirsiniz. Kendinize güven vermeye başlamadan önce bazı bütçe maliyetleri almanızı öneririm. http://www.youronline-internetmarketing.com 'da önerilen ürünlerin çoğuna bağlantılar vardır.

Mutlu olduğunda, sen git. İyi şanslar.