التسويق الرقمي

İnternet Pazarlama Mentor – Doğru Bir Nasıl Seçilir 5 İpuçları

Birçok kişinin İnternet Pazarlama Mentoru var. Akıllıca bir tercih ve son derece tavsiye edeceğim bir şey ama sizin için doğru olanı seçmeye nasıl başlıyorsunuz?

İnternet Pazarlama Danışmanı olduklarını iddia etmekten oldukça memnun olan birçok insan var. Akıl hocamı ararken aradığım seçenekler beni çok etkiledi!

Ancak, farkında olun ….

Bu insanlardan bazıları kendi sözleri için doğru değil ve sadece paranızı istiyor.

Maalesef, çevrimdışı dünyaya çok benzeyen, çevrimiçi dünyadaki çok sayıda insan var, bu parayı çekip paranızı almaya ve koşmaya hazır.

Bu insanlara kurban gitme.

Peki doğru İnternet Pazarlama Mentoru'nu nasıl seçiyorsunuz?

İşte sizin için 5 kalite ipucu …

1. Öncelikle zamanını al. Mentorluk büyük bir adımdır ve sadece bir kez yapmanız gerekir, bu yüzden ilk seferde doğru bir şekilde yapalım.

2. Araştırmanızı çeşitli mentorlarda yapın. Arama motorlarına isimleri yazın ve ne tür geri bildirimler aldıklarını görün.

3. Paran için ne aldığını kontrol et. İyi bir akıl hocası sizin için herşeyi hazırlar, böylece onlara katılırsanız tam olarak ne bekleyeceğinizi bilirsiniz.

4 Potansiyel akıl hocasının geçmişte ne kadar başarılı olduğu. Hangi projelerde çevrimiçi veya çevrimdışı olduklarını sormaktan çekinmeyin.

5. Ağız sözcüğü. Çoğunlukla herkesin kullanabileceği en güçlü araç – mevcut veya geçmiş müşterilerin kişisel önerileri genellikle en iyisidir.

Başlamanıza yardımcı olmak için bu ipuçlarının yardımcı olacağını umuyorum.