التسويق الرقمي

İnternet Pazarlama Minderi "Manifesto"

Bu bir iş ve bir muamele olarak görülmeli:

Arkanıza yaslanıp sizin için bir şey ya da bir şey yapmasını bekleyemezsiniz. Herhangi bir iş gibi, bu zor iş, uzun saatler ve Adanmış bir Mindset! Odaklanmalı, bir planın olmalı ve bu planı uygula. Doğru zihniyete sahip olmak başarı ya da başarısızlık arasındaki farktır. Çiftçilik gibi, tohum ekme ve hiçbir zaman yetiştirme veya sulama ve mahsulünüzün büyümesini bekleyemezsiniz.

Hangi İş Sizin İçin Haklıdır:

İlk olarak, tutkunuzu bulmalısınız, sizin için neyin nesidir? Affiliate Marketing veya Freelance Writing hakkında tutkulu musunuz? Takip etmek istediğiniz iş ne olursa olsun, başarılı olmak için bir tutku ya da sevginiz olması gerektiğini anlayın. Yaptığınız işi sevdiğinizde, zorluklar, uzun saatler ve sıkı çalışma zor görünmeyecektir – bu size devam etmenize ilham verecektir.

Nerede Başlayalım:

Bir kez ne olduğunu anladığınızda İşinizde yapmak istediğinizde eğitimli olma zamanı. Çevrimiçi bir pazarlama işi, 9'dan 5'e kadar olan iş gününüzden tamamen farklıdır ve her şey sizin için ayarlanır. Bu yüzden mi, kendi işine sahip olmanın, yaşarken yaşadığın zamandan kurtulmanın vakti olduğuna karar vermedin mi?

Bir Gerçekten İyi Pazarlama Kursu bul. İnternette gördüğünüz her şeyi satın almak için tuzağa düşmeyin. Paranı atacaksın ve aslında yapmak istediğin şeye odaklanacaksın. Çoğu zaman insanlar her şeyin bir gecede olması gerektiğini düşünürler ve olmadığı zaman, programdan programa hiçbir zaman gerçekten hiçbir şey öğrenmeden atlarlar. Bunu yapan insanlar kaçınılmaz olarak başarısız olurlar.

Bu güzel dersi alın ve iyice çalışın. Başlamak ve işinizin büyümesine izin vermek için yapmanız gereken her adımı not edin, dikkatinizi çekin.

Dikkat çekmek için ihtiyacınız olan şeylere odaklanabilmeniz için diğer tüm faaliyetlerden kaldırılan bir yer bulmayın. . Hiçbir şey anlama, Kesinlikle Bir gece bir şey olmaz. Doğru zihniyetle, yavaşça ve metodik olarak hedeflerinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan sabrı ve özveriyi bulacaksınız.

Kararsızlık ve erteleme ile süpürüp süpüren pazarlamacılar başarısız olacaktır. Bilginin aşırı yüklenmesine, bunlara boğulmaya, hayal kırıklığına uğramaya ve sonunda "zengin-hızlı-hızlı" planların cazibesine düşüyorlar. Programdan programa atlamaya başlıyorlar – yollarını kaybediyorlar.

Başlama Zamanı:

Gerçekten iyi bir eBook veya Kurs, başarılı olmak için atmanız gereken her yolu size adım adım öğretecektir. Araştırma sağ ayağa çıkmak için zorunlu olan kilit bir işlevdir. Nişinizde bulunan veya sitenize iltifat eden siteleri bulmak son derece önemlidir çünkü isminizi ve işinizi o özel nişe sahip başkaları tarafından görülecektir.

Bu siteye sahip olmayan sitelere son verdiğinizde sinir bozucu olabilir. senin niş ya da açıkçası nişini sevmiyorum. Zihninizi açık tutun ve devam edin. Geri yüklemelerin ilerlemenizi engellemesine izin vermeyin. Gerilemeler ertelemeye yol açabilir ve erteleme çevrimiçi pazarlamaya zehirlidir. İster işinizle ilgili isterse de işletmenizle ilgili bloglar yazıyor olsun, ihtiyacınız olan siteleri / yerleri bulacaksınız.

İşletmenize hitap eden blogları takip ederek ve hatta kendi blogunuzu oluşturarak işiniz için doğru yerleri çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. sağlam bir temel oluşturuyor. Bu geleceği planlıyor. Sağlam bir temel olmadan bir ev inşa edemezsiniz, sağlam bir temel olmadan bir iş kuramazsınız.

Bir blog başlatmayı düşünün, bir blog, işletmenizle ilgili kısa makaleler yazmanız için harika bir yerdir. İnsanlar ne hakkında konuştuklarını bilenleri takip etmeye eğilimlidirler. Belirli bir alanda kendinize "Uzman" ilan etmek, aradığınız çok ihtiyaç duyulan trafiği çizecek ve insanlar size güvenecek! Ergo – sizden satın alacaklar.

Hedeflerinize doğru ilerledikçe, başarılı olmak için uygulamanız gereken birçok araç ve etkinlik bulacaksınız. Makale yazma, bağlantı kurma, SEO, HTML veya Google’ı nasıl cezbedeceğinizi öğrenmek, sizi yaratacak veya bozacak şeylerden sadece birkaçıdır. Zihninizi güçlü ve yöneldiğiniz her yeni seviyeyle yönetmeli ve öğrenmelisiniz.

Bu her zaman işe yarayacaktır, işiniz muhtemelen ilk altı ayda hatta ilk yılda binlerce dolara yanaşmayacaktır. İşletmenizde önemli bir rol oynayan başka bir öğeye yaklaştıkça, bu konuda yapabileceğiniz her şeyi öğrenin. Her düzeyde ve her aktivitede uzman olun. Cesaretiniz kırılmayın, hayallerinize ve hedeflerinize odaklanın, onlar geçeceklerdir.

İlk Yılı Artık Arkasındasınız:

İlk yıl geçti, eklediğiniz şeyleri toplamaya başlıyorsunuz. Ne kadar ilerlediğini anlamaya çalışacaksın. Bilgin, asla hayalini kurduğun yerlere getirdi, nasıl yapacağını öğreneceksin. Tüm şüpheleriniz, stresli ve güvensiz bıraktığınız ezici korkular artık arkanızda.

Odaklanmış kaldınız, öğrenmeyi hiç bırakmadınız, yolunuzdaki her zorluğu memnuniyetle karşıladınız – yolunuz açıktı çünkü asla Zihniyettir.