التسويق الرقمي

İnternet Pazarlama Sırasında Yapılan En Sinir Hatalar

İnternet pazarlamacılığı söz konusu olduğunda çok fazla soru var. Ona hiç bitmeyen bir iş var gibi görünüyor ama zaman zaman, işinizi inşa etmek için yapabileceğiniz her şeyi yaptınız.

Hiç bu doğru hissettirdiğine dair bir his duygusuna sahipti, ancak sonuç vermemek gibi görünüyor mu?

Evlatlık edeceğiniz bir sisteminiz var mı?

Bir sistem çevrimiçi iş imparatorluğunuzu çalıştırmanın temelidir. Bir sistem olmadan, kaybolmuş hissedeceksiniz, nasıl ilerleyeceğinizi ve gelişeceğinizi bilmeyeceksiniz, hatalarınızı bu şekilde ve daha sonra yok edeceksiniz.

İnsanların başarısız olmasının bir numaralı nedeni, bir sistem eksikliğidir.

Bunu düşünün, internet işi otomatik bir iştir. Otomatik bir iş sahibi olmanın iyi tarafı, işinizi sürdürmek için sizin tarafınızdan herhangi bir bakım yapılmamasıdır. Bununla birlikte, otomatik bir işletmenin işleyişindeki kötü bölüm, sisteminizin kötü olması durumunda, bundan çok daha fazla gelir elde etmenin neredeyse hiçbir yolu yoktur.

Bir sisteme sahip olmak, iyi bir iş modeline sahip olmakla eşdeğerdir.

Hiç fast fast food satışlarının neden bu kadar iyi olduğunu merak ettiniz mi? Orada çalışan kim olursa olsun, işçilerin kim olursa olsun, et köftesi, kasiyer, temizleyici saygısızlığı yapan kişi, çeşitli fast-food lokantalarının yıllık olarak büyük miktarda kar elde ettiğini fark ettiniz mi?

Çünkü bir sistemi kabul ettiler. Çalışan bir sistem. Kimin çalıştığıyla ilgilenmeyen bir sistem. İşi yapmasını sağlar.

Başarılı bir sistem aynı zamanda çoğaltılabileceği anlamına da gelir. Herhangi biri tarafından çoğaltılabilir ve yeniden yaratılabilir.

Bir sistemin başarılı bir çevrimiçi işe sahip olması bu kadar önemli.

Şu anda başınıza gelen başka bir soru şu ki, şu anda piyasadaki pek çok sistemle, benimsenmesi veya seçmeniz gereken sistemler hangileridir?

Açık cevap, kendini kanıtlamış bir sistem ve elbette kesinlikle iyi çalışıyor olmalı. Sadece birkaç sistemi denemek ve size en uygun olanı görmek için binlerce dolar harcamak istiyor musunuz?

Cevabınız evet ise, devam edin ve istediğiniz kadar sistem deneyin. Cüzdanınız yeterince sağlıklıysa.