التسويق الرقمي

İnternet Pazarlama Videolarının İnternet Pazarcılığında Oyun Alanını Neden Seviyelendirdiğini

Bu makalede, popüler bir video pazarlama stratejisi özetleniyor ve aynı zamanda internet pazarlama videolarının gücü aracılığıyla ortalama insanların nasıl internet süper yıldızları haline geldiği tartışılıyor. Bu makalenin 1. bölümü, internet pazarlama videolarının, çoğu kişinin normalde yardımcı olamayacağı kavramları nasıl kavramasını sağladığını tartışmaktadır. Bu makalenin ikinci kısmı, etkili bir video pazarlama stratejisi hakkında ayrıntılı bir şekilde ele alınmaktadır

İnternet pazarlamacılığına yönelik bir video eğiticisini izlerken, birilerinin uğraşmaktan ziyade İnternet pazarlamacılığına daha cazip gelebilecek ne olabilir? Bu nedenle, video eğiticileri herhangi bir konuyu öğrenmenin en popüler yolu haline gelmektedir. Camtasia gibi ekran yakalama video kayıt yazılımı kullanıyorsanız, istediğiniz kadar video ürünü yapabilirsiniz.

Giderek daha fazla çevrimdışı işletme, müşterilerini desteklemek ve iş gücünü eğitmek için video eğiticileri kullanıyor. Çevrimiçi pazarlama söz konusu olduğunda, müşterilerinizin ve müşterilerinizin, bir bilgi ürün içerik oluşturucusu olarak öğretmeye çalıştığınız konsepti anlamasına yardımcı olacak videolara sahip olmak mantıklıdır. İnternet pazarlama videolarının, hedefleyen online pazarlamacı için oyun alanını düzleştirmesinin nedeni, bazı yeni kavramları rasgele hale getirmenin daha kolay olması. Anlamak ve anlamak artık sadece bir video izleyerek elde ediliyor.

Şu anda bu internet pazarlama videolarının sıkıntısı yok ve insanlar videolarına esas satış hakları ve özel etiket hakları satıyorlar. Bu, videoların ne kadar popüler hale geldiğinin oldukça açık bir göstergesidir; insanlar bunları çok hızlı ve kolay bir şekilde yaptıklarında, çok fazla para için değil, haklarını satıyorlar. İnternet pazarlamacılığı hakkında olabildiğince fazla bilgi edinmek için, bu internet pazarlama videolarını tavsiye ederim. Ve bu videoların nasıl oynatıldığını ve oyun alanını nasıl kaldırdığını. Bu, adım adım eğitime ulaşabileceğiniz en yakın görsel bir öğrenme stilidir.

Bu yazının ikinci kısmı, etkili bir video pazarlama stratejisiyle ilgileniyor.

YouTube’u daha önce duydunuz değil mi? Eh, bu site şimdi her gün binlerce kişiye getirdiği eğlence değeri nedeniyle extremeley popüler. Nasıl Yapılır bölümüne bakarsanız, orada bazı İnternet pazarlama videolarını görürsünüz. Birçok pazarlamacının videolarını YouTube'da yayınlamalarının nedeni, yalnızca YouTube görüntüleyenlerinden gelen trafik için değildir. YouTube’un bant genişliği yerine kendi videolarını kullanmaları için videolarını yerleştirdiler. Bazı girişimci pazarlamacıların neler yaptıklarını burada görebilirsiniz:

Bir video satış sayfası hazırladılar ve YouTube’a yüklediler. Daha sonra mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcıya sahipler, böylece iyi görünüyorlar. basın. Bir satış sayfasına gittiğinizde bunu görüyorsunuz ve orada YouTube'un sitesinden oynanabilir bir video var. Bir ürün lansmanı için YouTube'da video oynatmak akıllı video pazarlama stratejisidir. Bu, video oynatmak için web sunucunuzun bant genişliğini kullanmanız gerekmediği anlamına gelir, ayrıca YouTube video oynatıcısının altında yorumların yapılmasına izin verir. Bu yorumlar, videonun ve sattığı ürünün güvenilirliğini artırabilir.

İstekli bir pazarlamacı olarak yapmanın en iyi yolu, hızlı bir şekilde hızlanmak için mümkün olduğunca çok sayıda internet pazarlama videosunu izlemektir. Ürün oluşturucu olarak, Youtube’un bant genişliğini kullanmak şu an için iyi bir fikirdir. Çünkü videolarınızın daha hızlı yüklenmesine yardımcı olur ve siteleriniz için daha fazla harcama elde edebilirsiniz. YouTube'un politikalarını biraz değiştirmeye başladığının bilincinde olun.