التسويق الرقمي

İnternet Pazarlamacıları Neden Gerçeği Düşüyor?

Her zaman başka bir İnternet pazarlamacısından bir satış konuşması açtığınızda, güvenlik görevlinizde olması gerekir çünkü bu, ürün hakkındaki kesin gerçeklerin söylenmemesi ihtimalidir. Tabii ki değil. Öyle olsaydı, hiç kimse ürünü satın alamazdı.

Ve burası, diğer medyanın nerede olduğu, internetin başarılı olduğu yer. İnternet إعلان içeriği üzerinde ayrı bir kontrol eksikliği vardır. Ama kesinlikle burada başka önemli bir yönü var. Etik.

İnternet pazarlamacıları olarak, bir gün TÜM internet içeriğinin yüklenmeden önce taranması gereken bir riskle karşılaşmak ister miyiz? Ve etik olmayan veya asılsız olduğu için tekrar tekrar zaman ve zaman kazandı.

Birçok ürünün çevrimiçi olarak anlatıldığı ve satıldığı yol. Korunmuyorsun. "Demir Örtü Garantisi" olan ürünler bile bu kadar güvenli değildir.

Hiç bir geri ödeme için bu garantilerden birini aramayı denediniz mi?

Yaratılışlar olarak, bazen eylemin alındığı gün gelene kadar sınırları olabildiğince uzağa itmeye eğilimli olduğumuz sürece bazen naifiz.

Tüm internet pazarlamacılarına mesajım açık. Dürüst olmak için çaba gösterelim ve ürünün gerçek özellikleri ve faydalarına odaklanarak neyi sattığımızı açıklayalım.

Bu, sonunda daha fazla aktarılan satışlara yol açacak ve müşterilerimizle uzun vadeli satın alma ilişkisini garanti edecek ve gelecekte sıkı bir düzenleme olasılığını önleyecektir.

"Onlara herhangi bir şey söyle" zihniyetinin hızlı para kazanmanın bir geleceği yoktur. Hepimiz daha önce daha önce müşterilere sattıkları için sahte isimleri kullanarak kendilerini pazarlamak zorunda kalan bazı internet pazarlamacılarını biliyoruz.

Bunu temizleyelim. Hepimiz internette iyi bir yaşam kuruyoruz.