التسويق الرقمي

İnternet Reklamcılığına Karşı Televizyon Reklamcılığı – Bilmeniz Gereken 3 Açık Çıktı Avantajları

"Televizyonun İşiniz İçin Kötü Olabildiğini Buldunuz mu?"

Yerel televizyon reklamcılığınızı aramak için arama yapmadan önce, daha fazla okumaya devam edebilirsiniz. Bilgi Çağının şafağı başladı ve artık dünyanın dört bir yanındaki insanların kişisel bilgisayarlarının konforundan televizyon izleyebileceğini görebiliyorsunuz.

İnternet reklamcılığına karşı televizyon reklamlarının sadece trendleri sadece tek bir şekilde ortaya koyduğu aşikar. İnternet radyosu ve gibi medya yayınları bile podcasting'i yaygın olarak görüyor . Ünlü YouTube'dan ne haber? En az bir kez izleyeceğinize bahse girerim.

Avantaj 1: Hiç Uyumayan Bir Reklamcılık Servisi

Televizyon spotlarının kolayca online olarak bulunabileceğini fark ederseniz de not almalısınız. bunun Son zamanlarda İnternet reklamcılığı web sitelerinin, ihtiyacınız olan bazı detayları bulmak için hiçbir şeyin yanında olmayan 24 saat sohbet hizmetleri bulunmaktadır. "Dış kaynaklı yardım" terimi sayesinde.

Daha karmaşık إعلان alanlarına yönelik kart oranları ve ayrıca en son promosyonlar klavye gibi birkaç vuruşla bulunabilir. Bir fare tıklamasıyla da bahsettim mi?

Avantaj 2: Işığın Hızındaki Katil Sonuçları

Açıkça, reklam yayınlarını televizyonda yayınlanmakta ve belirli bir günde planlamış olabilirsiniz. Bununla birlikte, hala müsaitlik durumuna ve rezervasyon yaptığınız zaman dilimine bağlıdır.

İnternete karşı televizyon reklamcılığı, gerçekte herhangi bir zamanda herhangi bir güne reklam vermekten daha fazlasını sunar. Ayrıca, giriş yapabileceğiniz, sonuçlarınızı kontrol edebileceğiniz ve pazarlama kampanyalarınızı anında değiştirebileceğiniz anlamına da gelir. Ne kadar havalı?

Avantaj 3: Doğru Alıcıları Hedefleme

Sonuç olarak, gerçekten istediğiniz şey doğru alıcıları kendi pazarlama hunisine hedeflemektir. Ancak o zaman ziyaretçilerden alıcılara herhangi bir tür dönüşüm sağlamayı başarabilir misin? Televizyon, reklamlarınızı zamanlamanız gereken biraz daha karmaşıktır.

Ardından, iyi bir multimedya sunumu oluşturmak, ses yetenekleri ve hatta aktrisler kiralamak için de zaman harcamanız gerekir. İnternet ile ne yapmanıza gerek yok . Günümüzde, güzel ve şık 1 sayfalık bir reklamı pompalayabilir ve neredeyse hiç çaba sarf etmeden milyonlarca kişiye gönderebilirsiniz.

İnternet reklamcılığına karşı televizyon reklamlarının eşleştiğinden hala şüphe duyuyorsanız yine düşünün. Reklam mesajınız, herhangi bir zamanda, sadece bir e-posta adresiyle her yerde milyonlarca kişi tarafından görülebilir. Bir şey daha var, ayrıca gece geç saatlerde yapılan internet gösterisinde 30 saniyelik bir noktadan çok daha az para ödüyorsun.