يونكس / لينكس

İPage Hosting Yorumum

Yeni web sağlayıcısı iPage'in performansı konusunda pek çok soru var. Bazıları bunun kötü bir servis sağladığını ve dolayısıyla bu sağlayıcıyı merak etmelerini sağladığını duymuştur. Bununla birlikte, iPage'in müşterisi olarak, çevremdeki insanlarla deneyimlerimi paylaşmalıyım.

İlk olarak, iPage sınırsız bir barındırma ile geliyor. Bu, sınırsız disk alanı, e-posta hesapları, e-posta ileticileri, yanıtlayıcı, MySQL veritabanları vb. Elde edeceğimiz anlamına gelir. Yani, hosting hesabınızla ne yapabileceğiniz konusunda bir kısıtlama yoktur. Bir kullanıcı olarak, kaynaklarınız hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, yeni barındırma hesaplarına kaydolduğunuzda ücretsiz alan adı da alacaksınız. Bazı kullanıcılar kesinlikle bu özellikten hoşlanacaklardır, ancak aynı zamanda kendi alanlarını bir 3. parti omain kayıt şirketine kaydetmeyi seven kullanıcılar da vardır.

Müşterilerin alabileceği bir diğer avantaj da ücretsiz pazarlama kredisidir. Müşteriler, 50 ABD doları değerinde Google AdWords kredisi veya 25 ABD doları değerinde Yahoo Sponsorlu Arama veya 50 ABD doları ücretsiz Facebook إعلانı alabilirler. Ayrıca, web siteniz için Yellowpages ve Ratepoint'ta 60 günlük deneme için ücretsiz liste de bulunmaktadır. Tüm bu freebies pazarlama aktiviteleriniz için çok iyi.

Web sitenizi oluştururken, kullanıcılar süreçte kendilerine yardımcı olacak web sitesi oluşturma araçlarını bulabilecekler. iPage, müşterilerine bin kullanıma hazır şablonla gelen sürükle ve bırak site oluşturucu aracı sağlar. Kullanıcılar ayrıca, kullanıcıların bir blogu 1 dakikadan daha kısa bir süre içinde kurmasına olanak veren bir Blog Kurulum Sihirbazına erişebilir. Ayrıca, bir fotoğraf galerisi başlatmak için Fotoğraf Galerisi Kurulum Sihirbazı vardır.

Başarılı bir web sağlayıcının sahip olması gereken bir diğer önemli özellik mükemmel bir müşteri ve teknik destek sistemidir. iPage, teknik destek kadar mükemmel bir müşteri hizmetine de sahiptir. Faturalama, kayıt veya teknik bir hata ile ilgili sorusu olursa olsun, 7/24 destek ekibiyle büyük bir destek alacaksınız. Destek telefon, e-posta bilet sistemi ve canlı sohbet yoluyla edinilebilir. Canlı sohbet desteğiyle, aklınızdaki sorulara anında cevap verebilirsiniz.

Müşteriler% 99,9 kesintisiz çalışma garantisinden de memnun olabilirler. Hizmetlerinde, müşterileri için “Herzaman Para İade” garanti politikasını sundukları konusunda çok emindirler. Böyle iddialarla, ne yapabileceklerinden çok emin olmalılar ya da yerine getirilmediyse sadece bir övünme iddiasında bulunmalılar.

Topluma yeniden kazandırma açısından, iPage çevreyi korumak için yeşil barınmayı hayata geçiriyor. Veri merkezleri daha az enerji harcadılar, ancak mucizevi bir şekilde iyi bir performans sergilediler.

Bu nedenle, web barındırma konusunda yeni olanların kullanımı kolay olduğu için iPage'e yakından bakmalıdır. Bir blog veya web sitesi kurmak isteyen herkes sağladıkları özelliklerden yararlanabilir. Bu sadece kişisel kullanıcılar için değil, aynı zamanda şirket web siteleri için iyi bir barındırma sağlayıcısı değildir. Kaydolma süreci hızlı ve basittir, ayrıca mükemmel destek alırsınız.