التسويق الرقمي

IPhone Uygulamaları ile Dijital Tanıtım Kanalları

Kırpma kuponlarının günleri, onları sıraya koyup onları yanınızda getirmeyi hatırlamanız yakında bitecek. Perakende iPhone Uygulamaları, cebinizde aranabilir, depolanabilir ve en önemlisi kullanılabilecek dijital kuponlar sunan görünmektedir.

Çok uzun zaman önce, aboneler cep telefonlarında denendi ve farklı ekran boyutları ve taranama zorluğundan kurtulma zorluğu nedeniyle okuma zorluğu gibi sorunlardan şikayetçiydi. Zaman geçti ve şimdi büyük ekran çözünürlükleri ve perakendecilerin arka uç veri sistemleri aracılığıyla tarama ve geri ödeme takibine izin veren perakende satış mağazaları tarafından iki boyutlu barkod tarayıcıların benimsenmesiyle teknolojideki yükseltmelere sahibiz.

Arka uç MIS ile entegrasyon, bir tüketicinin satın alma ve harcama alışkanlıklarından yararlanma potansiyeline sahiptir, böylece bir ürün promosyonda olduğunda veya bir satış olduğunda, bu bilgiler doğrudan bu tüketiciye gönderilebilir. Bu, belirli bir tüketici ile kişisel olarak ilgili olduğu için daha yüksek bir itfaya sahip olması beklenen hedeflenmiş bir teklifin bir örneğidir. Bir uygulama mobil mesajlaşma ile entegre edildiğinde ve tüketici bu tür uyarıları ve bildirimleri almayı seçtiğinde mümkündür. Otomatik iletişim akışı, perakende operasyonlar için ciddi bir gelir üreteci olma potansiyeline sahip olduğunda.

Günümüzün iPhone Uygulamalarının güzelliği, içerik yönetim sistemlerine entegre edilebilmesi ve böylece kuponların ve broşür içeriğinin gerçek zamanlı olarak güncellenmesidir. Tüketicinin faydaları arasında bir mağazaya girme ve mevcut kuponlara ve özel ürünlere o anda erişme olanağı vardır. Bu anlık hazlandırma kabiliyeti, perakende satış noktalarında trafiği arttırma potansiyeline ve ayrıca perakende satış mağazasında da hacimleri artırma potansiyeline sahiptir.

Mobil kuponlar, el ilanları ve promosyonlar kullanan perakendecilerin örnekleri şunlardır:

– Del Monte Taze Üretim Şirketi
– H & M
– KFC
– Starbucks
– Walgreens

Orada Ayrıca, personelin artık koridor, stok sonu ve kupon ve el ilanı malzemesiyle depolamak zorunda kalmadığı işgücü ve طبعة masraflarında da alıcıya tasarruf sağlar. Bu görevleri gerçekleştirmek için bir iPhone Uygulaması kullanımı ve baskı maliyetlerinden tasarruf etmek, perakende satış işlemlerinde belirgin olan karbon ayak izini azaltmaya yarayan olumlu bir yeşil girişimdir.

Bu, perakendecilerin, bu yeni iletişim kanalından yararlanabilmeleri için uygulamaları إعلان ve pazarlama aracı olarak benimsemeleri gereken bir elektronik dijital dünyadır. Bu, herkesin cebinde ve 7/24 ile yeni bir medya biçimidir. Kanal, tüketici ile iki yönlü bir iletişim mekanizması sunar ve en önemlisi, tüketici davranışlarının hedefli teklifler yapma becerisiyle gerçek zamanlı olarak izlenmesine izin verir.