التسويق الرقمي

İş Karları, Kazançları ve Maaşları Temizleme – Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Temizleme endüstrisi, en göze çarpan endüstriler olmasa da, ABD'de hızla büyüyen multi-milyar dolarlık bir iştir ve girişimcilere, “altı rakamlı” yıllık maaş kazanma ve kazanma konusunda eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

temizlik endüstrisi ve ne kadar para kazanabileceğine ve 'altı rakam' seviyesine ulaşmak için ne gerektiğine bakın.

Temizlik yapmak için ne kadar para kazanabilirsiniz?

En küçük temizlik İlk yıllarında tek operatör olarak tam zamanlı çalışan iş sahipleri, 20.000 ila 30.000 ABD Doları arasında kazanabilirler. Bir çalışanı ele geçirdikten sonra, yerel bir üne sahip olun ve yerinde iyi sistemler elde edin, o zaman 100.000 $ 'lık bir yıllık gelir gerçekçi değildir ve bu çabaya katılanlar için çok daha fazlası mümkündür.

'Altı Figür' İstirahat Operatörleri?

Burada genellikle yüksek gelirlilerden diğerlerini ayırmayı düşünen on faktör var –

1) Farklı temizlik niş pazarları farklı fırsatlar sunuyor. Bazı şehirlerde ve eyaletlerde, ofis temizlik sektöründe ve diğer alanlarda daha kolay hale getirilmesi, halı temizleme sektörünün daha kazançlı olduğunu göstermektedir. Her şey yerel talebe ve bu talebe kaç firmanın hizmet verdiğine bağlıdır.

2) Markanızı en başından itibaren doğru şekilde kurmaya başlayın ve şirketinizin en değerli varlığı olarak görün.

3) Üretilen sistemleri geliştirin ve iyileştirin. işinizin sorunsuz ilerlediğinden emin olun. Temizlik ekiplerinin verimliliğini artırmanın yollarını sürekli olarak gözden geçirin.

4) Büyük bir satış sistemine sahip olmanın önemini fark edin. Artan sayıda müşteriyi müşteriye dönüştürmek için çabalarınıza odaklanın.

5) Müşterilerinizi temizlik, birinci sınıf hizmet veya daha sık hizmetle ilgili hizmetler ile birlikte satmak.

6) 'Altı rakam'a kadar ölçeklendirmek Seviye, işi yürütmeye odaklanırken temizlik yapmak için işçilerin ekiplerini işe almayı, eğitmeyi ve organize etmeyi öğrenmelisiniz.

7) Başarılı إعلان kampanyalarının nasıl yönetileceğini ve ağ oluşturma, çapraz tanıtımlar gibi modern pazarlama yöntemleri hakkında bilgi edinmeyi öğrenin. ilgili işletmeler ve “ağız sözcüğü” ile pazarlama.

8) Müşterilerinize değer verin. Onlara bireyler olarak davranın ve onlara işlerini ne kadar takdir ettiğinizi sıklıkla hatırlatın. Memnun müşteriler referanslara yönlendirebilir ve bu yöntemle müşteri edinme ücretsizdir.

9) Doğru tavır takın. İnsanlar bazen temizleyicileri negatif bir şekilde kalıplarlar. Yaşamak için daha temiz bir şey olmanın yanlış bir yanı yoktur, ancak kendinizi en başta bir işadamı ya da kadın olarak görmelisiniz.

10) Sürekli araştırma yapın ve öğrenin. Kendinizi temizlik iş ve iş yönetimi hakkında genel olarak eğitmek, şirketinizi kurduğunuzda durmaz.

Başarılı bir temizlik işine başlayabilir ve yılda 100.000 doların üzerinde kazanabilir misiniz?