التسويق الرقمي

İş Toplantısı Teşekkür Notu Örnekleri

Herhangi bir toplantıdan, başarılı veya nottan sonra, bir teşekkür notu ile takip etmek asla acıtmaz. Müşterinizin zamanına saygılı olmanızı ve ürününüzün bu sefer uygun olmadığını gösterse bile, müşteriniz tekrar iş yapmaktan hoşlanan profesyonel bir meslektaşınız olduğunu bilir.

E-posta veya salyangoz posta mı? Sen en iyisini bilirsin; müşterinin şirket kültürünü düşünün. Genellikle e-posta, özellikle de zaman gibi gayri resmi bir şey için teşekkür ediyorsanız iyi olur.

Sizin sesiniz de yalnızca ölçebileceğiniz bir şeydir. Şüphe edildiğinde, daha resmi daha iyidir. Soğuk ya da havasız olmak zorunda değilsiniz ama saygılı olmalısınız.

Burada kendi durumunuza göre özelleştirebileceğiniz birkaç örnek var.

Örnek 1:

Sevgili Todd,

Bir zevkti. dün buluşalım. Bölgemizdeki satışlara yeni yaklaşımlar hakkındaki düşünceleriniz çok anlayışlı ve bana çok yardımcı oldu. Benimle tanışmak ve düşüncelerinizi paylaşmak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

————————— ————–

Sayın Dr. Price,

Dün beni gördüğünüz için teşekkür ederim. Yeni ürünlerimizi sizinle görüşme şansını takdir ettim. Görüşleriniz her zaman yardımcı ve ilginç. Umarım en yeni ürün ihtiyaçlarınızı karşılar.

Sizi görmek her zaman bir zevktir!

Saygılarımızla,

——————– ———————

Josh,

Nihayet bugün sizinle tanışma fırsatı bulmanın bir zevkti. Araştırma projeniz çok ilginç görünüyor ve cep telefonu taşıyıcılarına cazip bir değer önerisi sunuyor. Konuştuğum gibi, ekibim araştırmanızın gerektirdiği veri toplama türünde kapsamlı bir çalışma yaptı.

Projeyle ilgili nasıl çalışacağımız konusunda size daha fazla bilgi verebilmem için lütfen bana bildirin.

Yakında görüşmek üzere.

—————————————– [19659002] Sevgili Paul,

Bugünkü saatiniz için teşekkür ederim. Jack ve ben yeni iş geliştirme stratejimizdeki girdilerinizi çok takdir ettim. Şu anda programınızda bir takım taleplerin olduğunu biliyorum, bu yüzden bize rehberlik etmek için yaptığınız kadar zaman ayırdığınızdan daha da fazla hoş geldiniz.

Planın ne zaman olduğu konusunda sizinle birlikte döneceğimizden emin olabilirsiniz. Onay damgasını ve son yorumlarınızı verebilmeniz için kesinleşmiş.