يونكس / لينكس

İş Web Hosts Nasıl Bulunur?

Bir dizi web sunucusunu kontrol etmeyi ve karşılaştırmayı planlıyorsanız, görevin bu kadar basit olmadığını fark edeceksiniz. Şirketlere ev sahipliği yapan yüzlerce hosting şirketi olduğu için. Sonuç olarak, hizmetlerinin ve paketlerinin nasıl farklı olduğunu tanımlamak genellikle zaman alıcı olabilir. Uygun fiyatlı ve iş ihtiyaçlarınıza mükemmel uyan bir plan seçmek istiyorsanız, aşağıdaki bilgiler kısa bir listenin hazırlanmasına yardımcı olabilir.

Her şeyden önce, lansmanı planladığınız web sitesi türünü aklınızda bulundurmalısınız; Bu, hangi ev sahibi ve planın en iyi olacağına dair önemli bir etkiye sahip olacaktır. Web sayfası portalı sadece kişisel kullanım için kullanılacaksa, teknik talepleriniz bir işletme veya ticaret sitesi işletmekten daha az olacaktır.

Aramanıza başlamadan önce kendinize bir bütçe ayarlayabilirseniz yararlı olur. E ticaret sitesi barındırma pahalı bir teklif değildir; Yılda yüz dolardan az (ABD) kapsamlı bir paket bulabilirsiniz. Herhangi bir sözleşmeyi imzalamadan önce, verdiğiniz teklifin sadece ilk on iki ay olup olmadığını öğrenin; Bu şekilde fiyat satış sonrası değişebilir.

Yeni bir web sitesini bir araya getirmeyi planlıyorsanız, alan adı kaydı gerekebilir. Hosting paketleriyle ücretsiz olarak alan adı kaydı sunan web sunucuları vardır.

Sadece kontrol paneli arayüzünün tepkisiz ve gezinmek zor olduğunu keşfetmek için belirli bir plan için şarkı söylemek anlamsız olurdu. Bu nedenle, az sayıda süreyi çeşitli ana bilgisayarlarda müşteri görüşlerini kontrol etmeye ayırmak yararlı olabilir. Örneğin, bir barındırma hizmetinin kötü bir itibarı varsa, söz konusu şirketin çevrimiçi şikayetlerini bulabilmeniz gerekir.

Biraz araştırma ve durum tespiti ile saygın bir iş web sunucusu bulabilmeniz gerekir.