SEO

İşinizi Geliştirmenin 1000 Yolu

İşletmeniz için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri bilgi vermek. Bilgi müşterinizi güçlendirir ve daha fazlası için geri getirir. İşinize güven duyacak mevcut ve potansiyel müşterilere bilgi vermenin birçok harika yolu vardır. Birçoğu müşterileri kafasında tutmak için haber bültenleri gönderir veya çevrimiçi bültenleri e-postayla gönderir. Müşterilerin neler olup bittiğini fark etmeleri ve onlara patronluklarını takdir ettiklerini söylemeleri önemlidir. Bazı işletmeler hediye çekleri ve Noel Kartları gönderir. Ancak daha kolay ve daha iyi bir yol var. Biri farkında olabileceğini düşünüyorum.

Çok fazla bilginiz olduğu şeyler hakkında, uzman veya sınır uzmanı olduğunuz uzmanlık alanları hakkında makaleler yazmanızı öneririm. Pek çok şirket ve profesyonel, endüstriyel paçavralarda veya ticari dergilerde makaleler yazar veya sütunlar yazar. Bazıları gazetelerinde makaleler yazar. Ancak, bu kelimeyi anlatmanın en iyi yolu, hızlı ve gerçekten hızlı bir şekilde, EzineArticles.com adında, makalelerinizi ücretsiz olarak yayınlayabileceğiniz ve dünyanın her yerinden gelen kişilerin, onları görmeye ve sık sık web sitelerinde yeniden basmaya başlayabileceğiniz, gerçekten harika bir şirket. , onların şirket haber bültenleri, ezinler ve hatta onları Radyo'da okudular. Bu, özellikle eskiden bir kız arkadaşım tarafından söylendiğim gibi, radyo için mükemmel bir yüze sahip olan benim gibi biri için iyidir.

Göndermek paraya mal olmadığından, istediğiniz kadar makale gönderebilirsiniz. Bu yüzden ilk başta 2 makale göndererek denedim ve internette "ME" yi aradığımda ve başka birinin makalelerimi beğendiğini ve web sitelerinde yayınladığını gördüğümde şaşırdım. Sonra düşündüm; HA böylece 10 tane daha gönderdim. Vay canına, yine İnternet'teki yeni makalelerimin üçünü gördüm ve insanlar gerçekten sadece 4 gün içinde işletmeme başvurdular. Bu yüzden biraz daha yayınladım. Sonra bağımlı oldum, çünkü çok eğlenceli. Gelecek 8 hafta boyunca 1000 makale yayınladım. Bugün. 45 web sitesinde makalelerimden en az birini aradım ve buldum, ancak bulabildiğimden çok daha fazlası olduğundan eminim. Ve o zaman tüm makalelerim toplamda 85.000 sonuç ya da görüş aldı. Çok fazla insanın işimle iletişim kurmasını sağladım, web sitemi altından makalelerimden çıkarmak zorunda kaldım. Ama hala beni buluyorlar. Çok seyahat ediyorum; Herkesi geri arayamam. YARDIM ET. Çok iyi çalışıyor.

Bir yazar olarak gerçekten pek iyi değilim, ancak bir makaleyi her yazdığımda daha iyi oluyorum ve yazma becerilerim çok iyi olmasa da, aslında bazı insanlar yazılarım gibi. İşleri için herkesin en az günde bir makale yazması gerektiğini düşünüyorum, böylece ayda 30 makale yazacaklar ve hiçbir zaman kendileriyle iş yapmaktan hoşlanmayacak olan dünyanın dört bir yanındaki kişilerle temasa geçmeyeceklerdir. İşlerin böyle yürüdüğünü biliyorum, çünkü benimle iletişim kurmaya devam ediyorlar.

İnternette makale yazma gücüne inanamıyorum. Keşke bunu daha önce bilseydim. Bunu yapabilirsem ve gerçekten bir yazar bile değilim, o zaman siz de yapabilirsiniz. Hala inanmıyorum, itiraf etmelisin ki oldukça havalı. Ancak her makale bana iş getiriyor ve 8 haftada EzineArticles.com insanlarına yazdıklarımın yanında 85.000 hit ve yüzlerce ve yüzlerce yıldızım var. Güzel. Bütün bu insanlar web sitelerime geliyor ve internet trafiğim çok arttı.

Her makale bana yeni bağlantılar getiriyor ve 1000 makale gönderdiğimden beri; işimi geliştirdiğim 1000 yol budur. Şu anda günde 2700'den fazla makale görüşünün ortalamasıyım ve bu yılda yaklaşık 1 milyon makale görüşüdür; çalışır, önümüzdeki yıl 1 milyon kişi makalemi okuyacak. Herkese daha fazla makale yazın, işinizi bugün artırın, bir milyon potansiyel yeni müşteriyle ne yapardınız? Sanırım yarın daha fazla makale yazacağım. Bir düşün