قاعدة البيانات

İyi Bir Merkez Rezervasyon Sisteminin Özellikleri

Misafirperverlik endüstrisindeki agresif rekabette kendine sahip olmak istiyorsanız, kesinlikle verimli ve gözden geçirilmiş bir rezervasyon yazılımına ihtiyacınız olacaktır. Ancak, merkezi bir rezervasyon sistemine yatırım yapmak büyük bir sorumluluktur. Yanlış seçim yapmak işinizin sonu anlamına gelebilir. Bu nedenle, kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde harcamanız şarttır.

Öncelikle, aslında hangi tür rezervasyon yazılımına ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Bir otele veya tesise sahipseniz, rezervasyon çizelgesine göre rezervasyon yapılmalıdır. Yeni personeliniz onu daha hızlı kullanmayı öğrenebileceği için erişilebilir bir kişi tavsiye edilir. Sürükle ve bırak özelliği de güzel bir ek olacaktır.

Çalışanlarınız büyük olasılıkla çeşitli rezervasyon kategorileriyle çalışacaklarından dolayı, ızgarada farklı bir ayrım yapmak için ızgara tipi rezervasyon kodları varsa harika olurdu. Herhangi bir merkezi rezervasyon sisteminin bir başka önemli yönü güvenlik özellikleri olacaktır. Çalışanların kurulumuyla ilgili belirli özelliklerin yanı sıra en üst düzeyde güvenlik gereklidir. Farklı yönetim seviyelerine göre birkaç güvenlik seviyesi olmalıdır.

Konuk güvenliği de çok önemlidir. Bir otel olarak düzenli olarak birçok kişisel bilgiyi manipüle edeceksiniz. Kredi kartı bilgileri sadece güvenli yöntemlerin yardımıyla manevra edilmelidir. Veri şifrelemenin yanı sıra bilgi depolama ve erişim için kolay erişime ihtiyacınız olacak. Uygun bir merkezi rezervasyon sistemi, gelişmiş rezervasyon olanakları ve kapsamlı bir Arama aracı sunmalıdır. Hem check-in hem de check-out fonksiyonlarını ele alan araç hakkında bir şeyler unutmayınız. Özelleştirme ve kurulum, oteller genellikle farklı ihtiyaç ve beklentilere sahip olduğu için de önemlidir.

Her rezervasyon sistemi, çevrimiçi veya çevrimdışı olarak kapsamlı bir yardım kılavuzu tarafından yedeklenmelidir. Bunun yanında, size her zaman bir yardım eli sunmaya hazır bir teknik destek ekibi olmalıdır. Depolama için, herhangi bir sorun veya arıza durumunda yedekleme ve geri yükleme özelliklerine sahip bir veritabanına ihtiyacınız olacaktır. "Olmalıdır" özelliği olan vergiler ve indirimler hakkında unutma.

Tabii ki, oteliniz olduğundan, aradığınız merkezi rezervasyon sistemi, işiniz için% 100 faydalı olmak için daha da fazla özel olabilir. Müşterilerinizin işinizin en önemli parçası olduğunu daima unutmayın. Mevcut müşterilerinizle ilişkileri güçlendirmek veya yenilerini kazanmak için yaptığınız her harcama, başarının bir adım ötesindedir.