قاعدة البيانات

أعلى 5 سمة من سمات مطور وورد جيدة

En iyi WordPress geliştiricisini bir programcı havuzundan nasıl tanımlıyorsunuz? Özel bir WordPress geliştiricisi, sınırları zorlama, temellerin ötesine geçme ve atandıkları projede yenilikler getirme yeteneğine sahiptir. Profesyonel WordPress geliştiricileri, meslektaşlarının önünde kalmak için en son trendler ve teknolojiler hakkında daha fazla araştırma yapmakla meşguller.

Verimli bir WordPress geliştiricisinin en iyi 5 özelliği:

 • Teknik Beceri
 • İyi bir WordPress geliştiricisi farklı teknolojiler hakkında bilgi sahibi olacak ve bir şaheser yaratabilecek. İdeal bir WordPress geliştiricisi, PHP, MySQL, Trac ve Xref'te kod temeli hakkında iyi bilgi sahibi olmalı ve yerel bir geliştirme ortamı oluşturabilmeli ve gece oluşturma işlemini yürütebilmelidir. Çekirdek, eklentiler gibi bir web sitesi oluşturabilmeniz için WordPress'in teknik özellikleri ile iyi bir şekilde tanınmış olmaları gerekir; bu da rekabette önde olmanıza yardımcı olur.

  1. Öğrencinin Zihniyeti

  WordPress'in sürümleri sürekli ilerliyor ve çevre de öyle. İyi bir geliştirici, istikrarlı ve modern web siteleri oluşturmak için en son tasarım, teknoloji ve güvenlik trendlerini takip etmelidir. Eski bir görünüm veya bozuk bir portal, marka imajınızı lekeleyecek. Durgun bir geliştirici, işletmenizin karında ve imajınızda da durgunluğa neden olur.

  1. Dikkat ve Kendi Kendine Motivasyon

  WordPress profesyonellerinin yeteneklerini sürekli olarak zorlamaları ve bu platformun neredeyse tüm yönleriyle ilgili adil bir fikir edinmeleri gerekiyor. WordPress, eklentiler, temalar, ön uç tasarım ve e-ticaret gibi çok çeşitli seçenekler sunar. Bu nedenle, bir geliştirici, bir proje için neyin en iyi şekilde işe yaradığını bulmak için uygulamalı ve özel bilgiye sahip olmak zorundadır. Kendini motive eden bir geliştirici, çalışmalarının kalabalıkta göze çarpmasını ve sadece sayıları telafi etmemesini sağlayacaktır.

  1. Katı Planlama Becerileri

  Harika bir geliştirici, bir kaos düzenleyebilir ve hiçbir şey yapmadan bir şeyler yapabilir. Ancak, planlama eksikliği ciddi bir problem haline gelebilir – yönsüz bir gündem proje tesliminde gecikmelere ve zaman ve enerji israfına neden olabilir. Etkili bir programcının yerinde bir programı olacak ve hem küçük hem de büyük hedefleri belirleyecektir. Görevleri parçalayacaklar ve zaman çizelgelerine uymanın yanı sıra yaratacaklar.

  1. Geribildirimin Test Edilmesi ve Alınması

  Gönderilen her şeyi iyice test etmek, herhangi bir WordPress geliştiricisinin önemli bir becerisidir. Yazdıkları kodlar ne olursa olsun, farklı tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde çalıştığından emin olmalıdırlar. Son tema sorunlarını önlemek için her tema ve eklenti farklı tarayıcılarda test edilmelidir. Geribildirim istemek, yarattığınız şeyin anlamlı olup olmadığını ve geri bildirime olumlu tepki vermenin kimsenin yaratılmasına karşı olgunluk ve bağlılık gösterdiğini bilmek için iyi bir yoldur. Bu becerilere sahip bir geliştirici kiralamayı başarırsanız, projeniz emin ellerdedir.

  WordPress sürekli gelişen bir platformdur. Çekirdek ekip her zaman parmaklarının ucunda, yeni şeyler deniyor ve mevcut işlevleri geliştirmeye çalışıyor.