SEO

Kaliteli gelen aramaları yönlendiren 11 ücretli arama taktikleri

Sesli yardım görevlilerinden aramak için tıkla ve doğrudan arama, tüketicilerin dijital işlemlerini konuşmaya dönüştürmelerini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Ancak yapay zekadaki gelişmeler, yeni tıklama başına ödeme teknolojisi ve değişen tüketici alışkanlıkları, ücretli arama taktiklerini yeniden düşünmeniz gerektiği anlamına gelir.

Paketin önünde nasıl durabilir ve her bir doların sayımını nasıl elde edebilirsiniz? Aşağıdakiler dahil olmak üzere en son trendler ve taktikler için Hanapin Marketing ve Invoca'da ücretli arama uzmanları tarafından geliştirilen bu e-kitabı okuyun:

  • Daha etkili kampanyalar için AI kullanma
  • Yüksek dönüşümlü aramalar için kampanyaları optimize etme
  • PPC sonuçlarını artırmak için arama takibi ve analitik kullanımı.

“Kalite Gelen Aramaları Yönlendiren Ücretli Arama Taktikleri” ni indirmek için Dijital Pazarlama Deposunu ziyaret edin.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu bir kaynaktır dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri merkezi. Reklamcılıktan analitik, SEO ve PPC kampanya yönetimi araçlarına, sosyal medya yönetim yazılımına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve daha pek çok şey için dijital pazarlama konularında ev sahipliği yapan beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları yer alıyor. İnternet pazarlaması hakkında. Dijital Pazarlama Deposu, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi yayıncısı ve Arama Dizileri Arama Pazarlama Fuarı ve MarTech konferansının yapımcısı olan Üçüncü Kapı Medyası'nın bir bölümüdür. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.