قاعدة البيانات

Kariyeriniz İçin Microsoft Office Eğitimi

Kariyer Microsoft Office Eğitim Kursları

Microsoft Office Becerileri ve bu paketlerde iyi bir eğitim bir ofis işi arayan herkesin önemli bir parçasıdır. Belirli bir sektöre girmeye çalışıyorsanız, ihtiyaç duyulan beceriler konusunda net olmak önemlidir. Bununla birlikte, her program Microsoft Office'te yeni beceriler öğrenmek için asla zarar vermeyecek kadar yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu beceriler, şirketler, endüstriler ve uluslararası alanda tamamen aktarılabilir niteliktedir.

Microsoft Office'e genel bakış Farklı Sektörler İçin Gerekli Eğitim

İşe alım yapanlar ve işverenler, istihdam sunmadan önce yeteneklerini tarayacak ve test edecektir. Bu nedenle, tüm iş arayanların iyi Microsoft Office Becerilerine sahip olduklarından emin olmaları gerekir, ancak çeşitli programların alaka düzeyi işin türüne bağlı olarak değişebilir.

Finansal İşler

Bir şirketin finans bölümünde çalışmaya çalışan herkesin birkaç programa odaklanması gerekir. Advanced Excel becerilerinin geliştirilmesine özel önem verilmelidir. Ayrıca, genellikle veritabanı tabanlı sistemleri kullanabildiğiniz için Outlook'u ve hatta Access'i kullanmanız gerekebilir. Bu programlar Excel kadar temel değildir. Excel Becerileri'ni en üst düzeye çıkarmak için kesinlikle yatırım yapmanız gerekir.

BT Bakım ve BT Sistemleri

Bu alanda çok çeşitli becerilere ihtiyacınız olabilir, ancak Bir zorunluluk olması muhtemel iki program Excel ve Access. Bununla birlikte, çoğu işte olduğu gibi, Outlook temel olabilir. Bu alanda sıklıkla kullanılan en karmaşık VBA becerilerini öğrenmek için çok zaman ayırmanız gerekebilir.

Öğretmenlik Mesleği Öğretmenlik Mesleği

insan grupları, PowerPoint'in çalışmanızın temel bir parçası olduğu anlamına gelecektir. Ancak, diğer programlar büyük ölçüde konuya bağlı olacaktır. Tabii ki, çoğu işe göre Outlook'a ihtiyaç duyulması muhtemeldir.

İdari Asistan İdari Asistan

Bu rolde çok sayıda yönetici görevi olacaktır; Outlook'un bu alan için en temel programlar olması muhtemeldir. Excel'e erişebilmeniz gerekebilir, ancak bu rol ve sorumluluğa bağlıdır. Pek çok işte olduğu gibi, Microsoft Office'teki beceri tabanınızı genişletmek yalnızca uzun vadede iyi bir özellik olabilir.

Proje Yönetimi Proje Yöneticileri MS Project’e ihtiyaç duyacaklar. Excel ve Outlook. Bunun nedeni, sürekli olarak proje planlamaları, son teslim tarihlerini ve toplantıları rezerve etmeleri olacak. Ancak, birçok kuruluş başka programları kullanabilir. Bir projede geniş bir rol ve sistem yelpazesiyle karşılaşmanız muhtemel olduğundan, bu rolde oldukça uyumlu olmanız gerekecektir.

ملخص

Her şirketin ihtiyaç duyduğu programları garanti etmek mümkün değildir. , ancak endüstri türü için genel bir rehber alabilirsiniz. Unutmayın, ne kadar çok program öğrenirseniz, mümkün olan en iyi işlere girmenin o kadar mümkün olacağını unutmayın.