التسويق الرقمي

Kârlı Yüksek Bilet Pazarlama – Yüksek Bilet Pazarlamanıza Enerji Vermek için 3 Yöntem Duyurusu

Yüksek bilet ürünleri satmak ve düşük kaliteli ürünler satmak arasında büyük bir fark var. Bunu daha fazla açıklayayım. 10 $ e-kitap satıyorsanız, insanları ürünlerinizi almaya ikna etmeniz sizin için güvenilir olacaktır. Aslında, alıcıların sadece kitap tasarımınızı ve kitap başlığınızı göstererek kredi kartlarını kaydırmasını sağlayabilirsiniz. Bu insanlar, paralarının değerini almayacaklarsa, kendilerini iyi hissetme eğilimindedirler. Sonuçta, sadece 10 $ ve herkes birkaç saat içinde üstesinden gelebilir.

12.000 $ – 25.000 arası koçluk programı veya gelişmiş çevrimiçi sınıf satmaya çalıştığınızda farklı bir hikaye. İnsanların teklifinizin gerçek değerini görebilmeniz ve onlara paralarının değerini alabilecekleri konusunda bir garanti vermeniz önemlidir. İşte bunu nasıl yapabilirsiniz:

1. Ücretsiz ürün örneği sunuyoruz. Müşterilerinizin paralarını bedava ürün örneği ile sunmaktan daha fazla para alacaklarını garanti etmenin daha iyi bir yolu yoktur. Bu sayede, gerçekten de risk almaksızın iş yapmak için en iyi kişi iseniz tekliflerinizi ve zamanınızı ölçebilirsiniz. Ücretsiz kısa koçluk seansları sunabilir veya teleseminarı barındırabilirsiniz. Buradaki anahtar, insanları gerçekten harika bir bilgi kaynağı olduğunuzu ve طبعة sorunlarına yönelik çözümlere sahip olduğunuz konusunda ikna etmektir.

2. Uzmanlığınızı çevrimiçi olarak kurun. İnsanları sizden satın almayı düşünmeden önce, seçtiğiniz nişta bir otorite olarak bilinmeniz gerekir. Bunu yapmak için endişelenmeyin, güvenilir bir şekilde kolaydır. Bilgilendirici makaleler yazabilir ve bunları tüm rehberlere ve gönderim sitelerine gönderebilirsiniz. Ayrıca, içerik açısından zengin bir blog'u koruyabilir veya bilginizi forumlarda ve tartışma panolarında paylaşabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi düzenli olarak değerli haber bültenlerine gönderebileceğiniz kendi ezine'nizi yayınlamayı unutmayın. Sunduğunuz daha fazla bilgi, bir satış yapma şansınız arttığını unutmayın.

3. Agresif pazarlama kampanyası. Yüksek biletli ürünler satıyorsanız, alabileceğiniz her türlü pozlamayı kesinlikle kullanabileceksiniz. Hedef pazarınızla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilecek olası tüm yollarla tekliflerinizi tanıtın. Bunlar arasında makale pazarlaması, forum ilanı, PPC reklamcılığı, arama motoru pazarlaması, afiş reklamları, ücretli bağlantılar, sosyal yer imi, viral pazarlama vb. Bulunur

.