الطباعة - تصميم

Kartvizit Yazdırma İçin Temel Kurallar

Kartvizit, işinizi müşterilerinize gösteren ilk şey. Müşterilerinizin dikkatini çekebilmek için burada önemlidir. Kartvizitinizin olması, müşterilerinizin karta her baktığında sizi hatırlamalarını ve ihtiyaç duydukları her an sizinle iletişim kurmalarını sağlar. İşletmenizi uygun bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olmak için en iyi kalitede ürünler sunan ve kartvizit basımı için çeşitli tanınmış şirketler vardır. Profesyonel kartınızı basmadan önce, belli kurallara uymak son derece önemlidir:

  • Kartvizit yazdırmak için tasarım şablonları sunan bir şirketi işe almaktan kaçınmalısınız. Bir tasarım şablonu, işletmenizin değerlerini ve mesajlarını asla verimli bir şekilde canlandırmaz. Her zaman, yalnızca işiniz için yapılmış yaratıcı tasarımlar sunan bir şirket aramalısınız. Unutmayın, kartınız müşterilerinize teslim ettiğiniz ilk şeydir. Burada, şirketinizin standardını ve imajını temsil edecek şekilde tasarlanmalıdır.
  • Bir şirketi işe almadan önce, kullandıkları ürünlerin kalitesini ve uyguladıkları طبعة tekniklerini anlamak için bazı örnek baskılarını kontrol etmeniz önerilir.
  • Kartvizitlerin boyutları küçük ve çok fazla bilgiyi barındıracak alana sahip değiller. Çok fazla mesajla doldurmaya çalışmayın. Kartınızı basit ve çekici hale getirmeniz önerilir.
  • Şirketiniz için bir logo oluşturmak çok önemlidir. Kişisel kartınızı ne zaman insanlara verirseniz, dikkatlerini çeken ilk şey logodur. Logo, başka bir yerde gördüklerinde onlara işinizi hatırlatır. İşletmenizi sembolize eder ve onunla anonim hale gelir. Şirketiniz için benzersiz ve çekici bir logo oluşturmak önemlidir.
  • Kartınızın rengini ve tasarımını seçerken özel dikkat gösterilmelidir. Renk ve tasarım işletmenizin imajına uygun olarak seçilmelidir. Şirketinizin değerlerini yansıtabilmeli ve bir kısmına bakabilmelidir.
  • Bazı özel efektler eklemek, kartvizitinizin olağanüstü görünmesine neden olabilir. Hedef müşterileriniz üzerinde kayda değer bir izlenim yaratmak için UV kaplama, kabartma, laminasyon ve mürekkep gülü vb. Efektler eklemeyi seçebilirsiniz.
  • Kartınızı çok fazla grafik veya görüntü ile fazla aşmak ya da gerekli görüntüler olmadan çok boş hale getirmek için yeterince dikkatli olmalısınız. Çekici ve akıllı görünmesi için kartta kullanılması gereken doğru grafik dengesini anlamak önemlidir.
  • Bir çevrimiçi baskı şirketini işe almaya karar verirseniz, belli başlı hususları dikkate almak önemlidir. Öncelikle, şirketin önceki müşterilerinden gelen değerlendirmeleri ve geri bildirimlerini çevrimiçi olarak kontrol etmelisiniz. Gelecekte her türlü pişmanlık ve hayal kırıklığından kaçınmak için bu önemli olacaktır. İkincisi, incelemelerden memnun kaldığınızda, bütçenize uygun olup olmadığını öğrenmek için fiyatlarını kontrol etmelisiniz.

Kartvizit yazdırırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey, işinizi potansiyel müşterilerinize sunmak için kullandığınız için kartvizitinizin kalitesinden asla ödün vermemelisiniz.


مصدر بواسطة Donald Finch