التسويق الرقمي

Kayıtlarınızı Kolaylıkla Arşivleyin

Birçok işletme dijitalleşiyor olsa da, bunun hesaba katılması gereken bir kağıt dağ olmadığı anlamına gelmez. Bazen yasa, fiziksel kayıtların yok edilmeden önce belirli bir süre korunmasını zorunlu kılar. Arşiv depolama üniteleriyle, her şey sizin için iyi çalışan bir sistemle düzenlenebilir.

Diğer fayda, ihtiyacınız olduğunda bunları bulmak kolay olacaktır. Arşiv depolama birimlerinden öğeleri incelemek veya daha fazla belge eklemek için gereken birçok senaryo vardır. Bu bilgiyi takip etmek için çok fazla zaman harcamak istemezsiniz. Bu tür ihtiyaçlar için düşünebileceğiniz pek çok seçenek var.

Kalıcı veya Mobil

Kalıcı veya mobil arşiv depolama birimleri mi istediğinize karar vermelisiniz. Kalıcı seçenekler ile, bir yer seçecek, birimleri kuracak ve malzemeleri üzerine yerleştireceksiniz. Bu birimler başka bir yere taşınmayacaklar. Onları elden çıkarma yöntemini kullanmaya hazır olana kadar her zaman bu merkezileşmiş konumda olacaklar.

Mobil arşiv depolama birimleri ile bunları hareket ettirebilirsiniz. Bu birimlerde tekerlekler var ve bunları bir konumdan diğerine taşıyabilirsiniz. Çalıştığınız ayara bağlı olarak, almak için en iyi yol olduğuna karar verebilirsiniz. Çalışanların eşyalarını almak ya da uzaklaştırmak için çok fazla zaman harcayabilmelerini önleyebilir.

Dosyaları ya da Kutuları Asmak

Dosyaları veya kutuları asmak istiyorsanız, düşünülmesi gereken bir başka harika seçenek. Her ikisi için de arşiv depolama birimleri var. Asılı dosyalar ile alfabetik olma eğilimindedirler ve kolayca neye bakıp neye bakmak istediğinizi bulabilirsiniz. Aynı zamanda yerinde asılı iki arasında bir dosya eklemek de kolaydır. Malzemelere düzenli olarak erişmeniz gerekiyorsa bu iyi bir seçimdir.

Arşiv depolama birimleriyle iyi çalışan kutular vardır. Bu, genellikle tekrar ihtiyacınız olacağını düşünmediğiniz öğeler içindir. Yine de henüz onları yok edemeyeceğiniz bir sebep var. Bu tür dosyalar, üstüne güvenli bir şekilde oturan bir kapakla bir kutuya atılır. Kutunun ön kısmı, imha edilebileceği tarih ile etiketlenmelidir.

Bu kutuların çoğunu kolayca üst üste istifleyebilirsiniz. Böyle bir sistem, sona erme tarihi yaklaştıklarında belirli kutulara erişmeyi çok kolaylaştırır. Doğru veya yanlış bir seçenek yoktur, bu size bağlıdır. İşinizin nasıl yapıldığına dair her birinin artıları ve eksileri hakkında düşünün.

Yükseklik ve Genişlik

Bu birimleri, tüm yükseklik ve genişliklerde sunulan depolama için bulacaksınız. İşletmeniz için neye dahil olmak istediğinize karar vermek için etrafınıza biraz zaman ayırın. Zaman içinde saklanacak öğeleri aldığınızdan emin olun. Hepsi aynı malzemelerden yapılmadığından, onları karşılaştırmanız gerekir. Düzgün bir şekilde monte edildiğinden ve iyi çalışan bir yere yerleştirildiğinden emin olun.

Mobil ünitelerle, ünite etrafta taşınırken bile öğeleri güvenli bir şekilde tutacağından emin olun. Dayanıklı tekerleklerle yapılmış olanlara bakın ve bu da bir kişinin bir konumdan diğerine kolayca yönlendirmesini mümkün kılar. Bu seçenekler, materyalleri saklama şeklinizi değiştirebilir. Yoldan çıkacaklar, örgütlenecekler ve artık uğraşacak bir güçlük değil!