قاعدة البيانات

Kelimeleri Trafiğe Dönüştürün

İşletmenizin büyük bir kısmı ziyaretçilerinize kaliteli bilgi sunma yeteneğinize güveniyor.

Tamamen düşük yanıtlı satış mektupları kullanılarak oluşturulan Trashy web siteleri çok yaygın. Ziyaretçileriniz ve e-posta listesi aboneleriniz daha fazlası için yanınızda …

İşlerini geliştirecek ve sadece banka hesaplarını söndürecek ürünlerden haberdar olurken, kaliteli bilgiler sunarak kalıcı bir ilişki kurun!

Trafiği arttırmak ve bilgilendirici içerik sunmak için kullanılan bir WAY altı tekniği. Hangi işletmede olduğunuzu, birinin sağladığınız hizmetlerle ilgilendiği önemli değil.

Web sitenize makale göndermek iyi bir fikir çünkü arama motorları için içerik ekliyor ve ziyaretçileriniz makalelerini ezine sitelerinde veya kaynak kutusunda ekli olarak kendi sitelerinde yayınladıklarında!

İşimin büyük bir kısmı, diğer e-bültenlere ve bültenlere yayımladığım makalelerden geliyor. Böylece, bu yöntemleri kullanmayarak ne kadar trafik kaçırdığımı öğrendiğimde şaşırdığımı hayal edebilirsiniz.

Bu, biraz daha fazla trafik getirmenin harika bir yoludur, ancak bu kavramı, Yahoo veya Topica Grupları gibi ezine dizinleri ve grupları aracılığıyla makalelerinizi internette yayınlayarak daha da ileriye taşıyabilirsiniz.

'Ezine dizinleri' nde bir Google araması yapmayı deneyin, ardından ilk 20 siteyi ziyaret edin ve gelecekte hızlı gönderimler için makale gönderim sayfalarını işaretleyin.

Konu çizgisini 'göz alıcı' & # 39; ya da okumaya bile gerek kalmadan geri dönüşüm kutusuna gireceksiniz!

EACH makale sayfasını ana arama motorlarına gönderin, bir anahtar hizmeti kullanarak niş anahtar kelimeleri hedefleyin, Wordtracker ücretsiz bir deneme sunar, ancak ücretli sürümlerini kullanarak daha fazla anahtar kelimeye erişebilirsiniz.

Bunlar kaliteli makaleler üretmenin faydalarından yalnızca birkaçı, doğru yerlerde yayınlanması, günler, haftalar ve hatta aylarca hedeflenen trafik getirebilir. O halde …..

Yazmaya başla!