التسويق الرقمي

Kendi Dijital Ürününe İhtiyacınız Var

Kendi bilgi ürününüze sahip olmak, çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biridir. Kendi dijital ürününüz markanızı oluşturmanıza ve oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ürünlerinizi sizin için tanıtmak için bağlı pazarlamacıları işe alabilirsiniz. Tüm bilgi ürünlerinden en iyi şekilde oluşturulması kolaydır.

Bilgi ürünleri milyar dolarlık bir iştir. Bunlar, e-Kitaplardan ses kayıtlarına ve video kurslarına kadar uzanır. Bir kez oluşturduğunuzda, uyurken dijital olarak indirilebilirler. Para otomatik olarak PayPal hesabınıza alınır. Hepsi otomatik ve daha fazla iş yapmak zorunda değilsiniz.

Udemy sadece çevrimiçi kursların bir sağlayıcısıdır. 4 milyon öğrenci ve 20.000 kurs ve yıllık gelirde 93 milyon dolardan fazla var. Lynda, yıllık gelirde 100 milyon dolarlık bir başka büyük isim online kurs sağlayıcısıdır. Ve daha birçok çevrimiçi kurs sağlayıcı var.

Ama kendi online kursunuzla ne kadar kazanabilirsiniz? Udemy, bir yılda 1,6 milyon dolar kazanan 10 öğretmene sahip olduğunu iddia ediyor. Ortalama eğitmen Udemy üzerinde bu kadar para kazanmaz. Ama ne kadar para kazanabileceğinizi öğrenmenin tek yolu, kendi bilgi ürününüzü yaratmak ve satmaktır.

Infopreneurların büyük bir kısmı, kendi dijital ürünlerini satan milyonlarca kişiyi yapıyor. Bu büyük markalı pazarlamacıların ne sattığını görmek için Warrior Forum, Warrior Plus ve ClickBank'a göz atın.

Bu, uyurken para kazanmak, bir infopreneur olmanın büyük bir çekicisidir.

Ürüne sahip olduğunuzda, işinize ne olduğunu kontrol edersiniz.

Ürününüzün sahibi değilseniz, sürdürülebilir bir işiniz yok. Kendi bilgi ürününüze sahip olmak, alıcıların listesini oluşturmanıza olanak tanır. Liste senin. Sizden alınamaz. Liste iş varlığınızdır. Artık listenize pazarlayabilirsiniz.

Burada bilgi ürünleri üretmenin getirdiği avantajlardan bazıları:

Karların% 100'ünü tutuyorsunuz.

Kendi fiyatlarını ayarla.

İştirakleri işe alır ve onlara ne kadar komisyon ödediğinizi kontrol edersiniz.

İçerik üzerinde tam kontrolünüz var.

Kendi ürünlerinize sahip olarak, nişinizde bir otorite haline geliyorsunuz.

Ürün yaratma, bir niş ve karı kırmanın en hızlı yoludur. Tekrar tekrar tanıtmak için alıcıların bir e-posta listesi oluşturmak.

Bilgi ürünleri ucuz ve yapılması kolaydır. Onları iyi bir şekilde yaratırken bir iki gün içinde yapabilirsiniz. Kendi dijital ürünlerinizden bir satış hunisi oluşturabilirsiniz. Daha yüksek fiyatlı ürünler oluşturabilirsiniz. Daha yüksek fiyatlı dijital ürünler, sürdürülebilir bir çevrimiçi işletmenin anahtarıdır. Ve karı koruyacaksın.

Diğer nişlere çeşitlenebilir ve birden fazla pasif gelir akışı yaratabilirsiniz. Ürünlerinizi birden fazla platformda satabilirsiniz. Bu platformlardan bazıları sizin için tüm pazarlamayı yapıyor. Şimdi pazarlama yapmak için daha büyük bir komisyon alacaklar ama siz uyurken para kazanabilirsiniz.

Ürününüz e-Kitap gibi tek bir formda oluşturulduğunda, video kursu veya hatta sesli bir kurs gibi başka bir formata dönüştürülmesini kolaylaştırır. Ürününüz için şablonlar ve hızlı başlangıç ​​kılavuzları oluşturmak kolay.

Ürününüz oluşturulduğunda, aylar ve yıllar sonra daha fazla çaba harcamadan gelir elde edebilirsiniz.

Eğer kendi kaderiniz üzerinde gerçekten kontrol sahibi olmak istiyorsanız, kendi bilgi ürününüzün nasıl oluşturulacağını ve üretildiğini öğrenerek işe başlayabilirsiniz.