SEO

Kendi Web Sitesi Yapın – WordPress Plugin Hepsi Bir SEO Paketi

SEO olarak bilinen arama motoru optimizasyonu, şu anda web sitesi sahiplerine büyük önem veriyor. Anahtar kelime aramaları için etkili bir şekilde optimize edilmiş bir siteye sahip olmak, siteye daha fazla trafik akışı sağlar. Orada SEO ve SEO yazma hakkında internette birçok bilgi var, ama SEO tamamlamak için öğrenme oldukça sıkıcı olabilir. İşte WordPress web sitenizi kolayca nasıl optimize edebileceğiniz bir yol.

Birisi İnternet’i kullandığında, Google’a gidip bir anahtar kelime dizisine yazdığında, Google, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu web sitesine en uygun olanı belirlemek için bir formül kullanır. Bu formülün bilinmemesine rağmen, deneme yanılma ve araştırma dahil olmak üzere yıllarca süren araştırmalar, diğer arama motoruyla optimize edilmiş sitelerle nerede rekabet etmeye başlayacağımız konusunda harika bir fikir vermiştir.

WordPress eklentisi "All in One SEO Pack" arama motoru optimizasyonu kolay ve hızlı bir hale getirir. Her şeyden önce, All in One SEO Pack, blogunuzun ana sayfası mı, yoksa sadece bir makale mi, yoksa arama motorları için sayfa başlıklarınızı otomatik olarak optimize etmeye çalışır. Bu optimizasyon, alakalı bilgileri alır ve sitenize uygun trafiği etkili bir şekilde yönlendirerek, anahtar kelime aramaları için kullanır.

All in One SEO paketi ayrıca, arama motorlarında kullanmak üzere web sayfanız için otomatik olarak META etiketleri oluşturma yeteneğine de sahiptir. Bazı WordPress bloglarında veya web sitelerinde görüldüğü gibi içeriği çoğaltmayacaktır.

Bu WordPress eklentisi, yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar tarafından başarılı bir şekilde kullanılabilir. Yeni başlayanlar için, tek yapmanız gereken yüklemektir ve kutudan çıktığında çalışır. Ayarlamanız gereken tek şey, ana sayfa başlığı, etiket satırı ve seçenek sayfasındaki ana anahtar kelimelerdir.

Ancak ileri düzey kullanıcılar için, SEO seçeneklerinizi ince ayar yapma olanağı var. Arama motoru optimizasyonunuzda kullanmak için başka metni geçersiz kılabilir veya seçebilirsiniz. Ayrıca blogunuzdaki gezinme bağlantılarını manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.

WordPress eklentisi All in One SEO Pack, Auto Meta'daki Ultimate Tag Warrior da dahil olmak üzere çeşitli diğer WordPress eklentileriyle geriye dönük uyumluluğa sahip olacak şekilde formüle edilmiştir.

All in One SEO Pack'i kullanmanız, blog'unuzla ilişkilendirilmek istediğiniz anahtar kelimeleri veya kelimeleri seçmenize olanak tanır. Bu anahtar kelimeleri blog başlığınız, makale başlığınız ve sayfanızdaki diğer etiketlerle birleştirmek, arama motorlarından doğrudan WordPress web sitenize kadar çok sayıda trafiği yönlendirecektir.

Basitçe yükleyin ve gidin ve arama motoru optimize edilmiş blog'unuzda yeni, daha yüksek trafiğinizin keyfini çıkarın.