التسويق الرقمي

Kindle Nasıl Yapılır Serisi – Kişisel İpuçları Ekstra Bellek Ekleme

Amazon Kindle, perakendeciler için 2008 tatil satma sezonunun en önemli noktalardan biridir. Tatillerden önce ve bu yazıda satılan e-kitapları okumak için Kindle kablosuz okuma aygıtı, 8 ila 10 hafta arası geri siparişte. Bu cihazın popülerliği için bazı önemli nedenler var:

Çok sayıda e-kitap tutuyor:
Kindle'ın dahili belleği, 200'den fazla metin tabanlı kitap tutabiliyor; böylece bir sanal kütüphane alabiliyor nereye gidersen gidin Uçakta olun, tren yolunda çalışsın ya da evde en sevdiğiniz kitaplar bir geçiş anında okunabilir.

Metnin kalitesi harika:
Amazon, kitapları işlemek için Kindle ekranında kullanılan "e-mürekkep" ve okuyucuyu tasarladı. Bu, görüntülerin optimalden daha düşük bir görüntü verdiği anlamına gelse de, metin net ve kolay okunur. Ayrıca, ekrandaki metnin boyutunu ayarlayarak, harika vizyonumuzdan az olan kişilerin gözlük veya kontakları olmadan okumaya devam etmesini sağlayın.

Amazon, "satın almadan önce deneyin" özelliğini sunar:
Bir kitapevinde dolaşmak gibi, Amazon, Kindle'a satın almakla ilgilenebileceğiniz herhangi bir kitabın bir örneğini anında verecektir; böylece, Bir alışveriş yapmak hoşuma gidiyor. Bu, tüm tecrübeyi daha eğlenceli hale getiren mükemmel bir özelliktir.

Kindle için birçok e-kitap mevcut:
Bu yazıda Amazon, Kindle için 215.000'den fazla kitap sundu

Kindle, hafif ve kullanımı kolay:
tipik bir ciltli kitap

ile aynı boşluk The Kindle ayrıca sesli kitaplar çalar:
Audible.com'u beğenirseniz veya bazı .mp3 e-kitaplarınız varsa, onları Kindle'a koyabilir ve dinleyebilirsiniz bir mp3 çalar ya da iPod istiyorsunuz.

Kindle'a daha fazla bellek ekleme –

Yukarıda belirtildiği gibi, Kindle'ın dahili belleği temel olarak metin tabanlı 200'den fazla e-kitap tutuyor. Resim içeren kitaplar daha fazla bellek alır, böylece Kindle'ınızın tutabileceği toplam kitap sayısı 200'den fazla veya az olabilir. Kindle e-kitap okuyucuya depolayabileceğiniz e-kitap sayısını artırmak için aşağıdakileri yapın:

1 . Kindle için bir SD bellek kartı seçin – tipik olarak 4mb veya 8mb bir kart isteyeceksiniz
2. Kindle'ınızı KAPALI konuma getirin
3. Kindle'ınızı şarj cihazından çıkarın
4. Kindle yüzünüzü çevirin Sert bir yüzeye indirin – ekranınızı korumayı unutmayın!
5. Kindle'ın arka kapağını çıkarın – bu koyu gri kabartmalı kapaktır
6. Kindle'ın iç kenarındaki SD kartı bellek yuvasını bulun.
7. SD kartınızı yuvaya takın
8. Kapağı yerine takın