يونكس / لينكس

Kırmızı Şapkalı Mor Bir Elbise Nasıl Giyilir

Jenny Joseph'in uyardığı şiirinde, ilk iki satır şöyle: –
"Yaşlı bir kadın olduğumda mor giyeceğim, Kırmızı şapka ile bana yakışmıyor."

Şiirin asi temasını seviyorum ve yazıldığından beri, Red Hat, Mor Elbise kulüpleri her yere yayıldı. Toplantılarda, kadınlar mor ve kırmızı elbiselere katılıyor ve birlikte çok eğleniyorlar.

Mor ve kırmızının “gitme” ye katılmıyorum, aslında bu iki güçlü rengi bir arada seviyorum. Bu İlkbahar / Yaz birlikte parlak renkler için bir trend ve kırmızı ve morun iyi bir kombinasyonunu gösteriyor. Belki de "Kırmızı Şapka, Mor Giysiler" toplumundaki bazı kadınlar seçici olarak kendilerine uymayan renkler giymeyi seçiyorlar, ancak çoğu kadın bir açıklama yapmaya çalışsa da olmasa da çoğu zaman en iyi şekilde bakmak istiyor. modaya uygun. Bu iki rengi bir arada giymenin anahtarı, doğal renginize uygun doğru tonları ve tonları elde etmektir.

50 yaş üstü kadınların çoğunlukla gri saçlı olduğu varsayımı olabilir veya olmuş olabilir. Bu bir nesil önce doğru olmuş olabilir, ancak şimdi saç boyası o kadar uygun ve etkili ki, birçok kadın griye dönüşmemeyi tercih ediyor ….. henüz! Ancak, doğa karar verdiğinde griye karar verenler en iyi “soğuk” mor ve kırmızı renklere uygundur. Bu, mor ve kırmızı renklerin “mavi” bir alt tonda olması gerektiği anlamına gelir, bu yüzden mor veya kırmızı renk aldığını ve mavi bir sıçrama eklediğini hayal edin.

Kırmızı veya kumral saçları genellikle diğer saç renklerinden sonra uzun süre rengini korur. Bu renge sahip kadınlar, "sıcak" veya "altın" alt tonlarıyla mor ve kırmızı renklerini seçmelidir. Kırmızı renk tonu daha "turuncu" olacak ve saçların kum tonlarını yumuşatacak.

Koyu saçlı kadınlar, koyu kırmızı ve koyu moru seçmelidir, burada açık veya sarı saçlı kadınlar soluk mor ve açık kırmızıya daha uygun olur.

Özünde, her kadın için kırmızı ve mor var, ne yaşta olursa olsun, Kırmızı Şapka, Mor Elbise Topluluğu'na katılma arzusu varsa, eğlenceye katılabilirsin ama gölgeleri taktığını bilirsin Size çok yakışan kırmızı ve mor.