SEO

Kış Olimpiyat Günü 17 Google doodle, 2018 oyunlarının sonuna damgasını vuruyor

Bugün, bu yılki Kış Olimpiyatları'nın ve Google'ın son Kar Oyunları yarışmasının kapatma törenlerine işaret ediyor. Son 17 gün boyunca sanatçılar, mühendisler, üretim ekibi ve ses tasarımcılarından oluşan Google doodle ekibi, yarışmaların her günü için animasyonlu bir görüntü oluşturdu.

"Artık oyunların sonuna geldik ve son finiş hattı geçti, herkes havai fişeklerin tadını çıkarmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak için çok fazla zaman harcıyor" Google, Doodle'a Google'ı yazıyor Blog.

Bu seride, yarışan hayvanlardan oluşan bir döküm var, hepsi de PyeongChang'ın 2018 Kış Olimpiyatları'nda atlet ve oyunları onurlandırıyor. Her bir karikatür canlandırıldı, ses dahil edildi ve Google'ın ABD ana sayfasında ve uluslararası sayfalarının çoğunda "Kış Olimpiyatları" araması yaptı.

Kış Olimpiyatları'nın iki parçalı oyunlarından biri olan iki doodle, biri Sevgililer Günü'nde, diğeri Ay Yeni Yılı'na damga vurdu.

İşte Google'ın 17 Kifiliz Kış Olimpiyatları Doodle serisinin ekran görüntüleri:

Gün 1

Gün 2

Gün 3

Gün 4

Gün 5

Gün 6 ve Sevgililer Günü Day Doodle

Gün 7

Gün 8 ve Yeni Ay Yıllığı Uygulaması

Gün 9

Gün 10

Gün 11

Gün 12

Gün 13

Gün 14

] Gün 15

Gün 16

Gün 17

Google'ın Kar Oyunları web sitesinde ses ile tam animasyonlu karalatürleri görebilirsiniz.


نبذة عن الكاتب

Amy Gesenhues, Search Engine Land ve Marketing Land'in en yeni haberlerini ve güncellemelerini içeren Üçüncü Kapı Medyasının Genel Görev Raportörüdür. 2009'dan 2012'ye kadar New York'tan Texas'a birçok günlük gazetelerde sendikal köşe yazarı olarak ödül kazandı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi geleneksel ve çevrimiçi yayınlara çeşitli katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerinin daha fazlasını okuyun.