التسويق الرقمي

Köpek Etiketleme Makineleri: Eğlence ve Kar için

Ticari köpek etiketi web sitelerinde sürekli artış göz önüne alındığında, insanlar için kişiselleştirilmiş köpek etiketlerinin popülaritesinin artmakta olduğu açıktır. Kişilerden işletmelere, doğum günleri ve düğünlerden yeni iş ürünlerine ve özel etkinliklere kadar çeşitli etkinlikleri tanıtmak için özel köpek etiketleri kullanılıyor. Köpek etiketlerini çevrimiçi bulmaktan farklı olarak, köpek etiketleme makineleri iki nedenden dolayı biraz daha zor olabilir: daha az sayıda satıcı ve manuelden otomatik olan birçok model, başlatılmamış için kafa karıştırıcı görünebilir. Burada, ev veya web tabanlı köpek etiketi işiniz için doğru köpek etiketi makinesini seçmenin bazı zorluklarını çözmeyi umuyoruz.

Bu makalede yer alan köpek etiketleme makineleri, metal yüzeyden yükseltilmiş (kabartmalı) veya alçaltılmış (çıkıntılı) bir etki üreten damga harfleri, rakamlar ve bazı özel karakterler ile ilgilidir. Bu köpek etiketleri askeri köpek etiketleri olarak bilinir ve WWI'dan bu yana ABD ordusu tarafından kullanılmıştır. Standart boyutta bir yazı tipinin kullanılmasıyla (bir kredi kartında görülenle aynı), satır başına en fazla 15 karakter ve köpek etiketi başına 5 satıra kadar kabartma yapabilirler. Bunun yapıldığı hız, makinenin kendisine bağlı olacaktır. Askeri köpek etiketleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve bir üst haddelenmiş kenara sahiptir. 1.25 "x 2.0" ve 0.03 "kalınlıktadırlar. Hem parlak hem mat (mat), hem de pirinçle birlikte damgalama işlemi sırasında kullanılabilir.Kalpma işlemine daha dayanıklı renk kaplamaları üretmek için bazı ilerlemeler kaydedilmiştir. damgalama işlemi: Bir set, iki etiket, bir uzun zincir ve bir kısa 4 "zincirden oluşur. Kauçuk köpek etiketi susturucularını setle birlikte dahil edebilir veya bir seçenek olarak sunulabilir. Top zinciri makaralarda veya önceden uzunluklarda alınabilir. Makaralar alıyorsanız, konektörler ayrıca satın alınmalıdır. Kişiselleştirilmiş askeri köpek etiketleri için en yaygın kullanılan top zinciri, 3mm çapındaki boncuklardan oluşur ve nikel kaplı pirinç veya paslanmaz çeliktir. Ek köpek etiketi aksesuarları ve seçenekleri arasında anahtarlar ve kauçuk köpek etiketi susturucuları için ayrık halkalar bulunur. En yaygın olarak kullanılan split halkalar "" ve 1 "genişliğindedir. Başlangıçta lastik susturucular sadece siyah renkte mevcuttur. Artık geleneksel renklerden canlı tonlara kadar geniş bir renk yelpazesi mevcuttur.Özel askeri köpek etiketleri ve köpek etiketi malzemeleri kolayca Çevrimiçi olarak başka bir şeyde olduğu gibi, online olarak farklı web siteleri arasında değişiklik gösterdiği için satıcılarınızı akıllıca tercih edin.

İki ana tipte köpek etiket makinesi manuel ve otomatiktir, bir giriş el kitabı için yaklaşık 2.000 $ fiyat aralığındadır. yüksek hacimli üretim otomatik besleme ünitesi için yaklaşık 20.000 $. Askeri köpek etiketleri ek olarak, bu makinelerin birçoğu çeşitli boyutlarda, şekillerde ve kalınlıktaki metal plakaları da barındırabilir. Burada artıları ve eksileri açıklayacağız Her iki tipte de köpek etiketi makinelerinin yanı sıra, en iyi çevrimiçi biletlerin nerede bulunabileceği hakkında bilgi sağlar.

İşletmeniz için uygun bir köpek etiketi makinesinin seçiminde ilk nokta, taşınabilir veya p ermanent makine. Her iki kategoride de manuel (mekanik ve elektronik) ve otomatik beslemeli elektronik makineler mevcuttur. Taşınabilirlerin avantajı, partiler, fuarlar, festivaller ve yeniden yapılanmalardan iş fuarlarına ve özel etkinliklere kadar çeşitli etkinliklere kolaylıkla taşınabilmeleridir. Taşınabilir elle besleme makinelerinin çoğu, saatte yaklaşık bir düzine kadar birkaç düzine köpek etiketi üretebilir. Manuel beslemeli elektronik makine için 180. Burada küçük bir işletme sahibinin burada bir dizi askeri köpek etiketi yapması gerekiyorsa ve orada taşınabilir bir mekanik makine gitmenin yolu olabilir. Üretim ihtiyaçlarınız daha yüksekse, elektronik manuel ve otomatik besleme makinelerine bakmalısınız. Otomatik makinelerin avantajı, bir saatte birkaç yüz köpek etiketi üretebilmeleri ve bunları yüksek hacimli web tabanlı işletmeler için ideal hale getirmeleridir. Aşağı tarafı, elle beslenen bir mekanik makineden beş ila on kat daha pahalıya mal olabiliyor.

Askeri köpek etiketleri yapmak için en temel makine, etiketlerin tek seferde makineye yüklendiği elle besleme olacaktır. Makinede 55 ila 60 karakterlik tambur (AZ, 0-9, temel noktalama işaretleri), bir veya iki kullanılabilir yazı tipi, yalnızca askeri boyutta köpek etiketleri (1.25 "x 2.0"; 0.030 "- 0.032" kalınlığına sığacak) ve yaklaşık 60 lbs ağırlığında olacak. Mevcut manuel beslemeli mekanik makineler, istenen karakteri seçmek için üstte bir kadrana sahiptir. Damgalanacak karakter dizildiğinde, etiketi kabartmak için makinenin yan tarafındaki bir tutaç düşürülür. Serbest bırakıldığında, etiketi bir sonraki karakteri alacak boş bir alan yaratarak sola doğru kaldırır.

Daha yüksek hacimli köpek etiketi üretimi için bir elektronik kılavuz veya otomatik besleme makinesi düşünülmelidir. Manuel elektronik makineler için, plakalar hala tek tek yüklenir, ancak kabartılacak bilgiler doğrudan bağlı bir klavye veya bir bilgisayar seri portu aracılığıyla doğrudan makineye girilir. Burada bariz avantaj, bilginin her etiket için aynı olduğu çoklu etiket düzeni için bilginin sadece bir kez girilmesi gerektiğidir. Buna ek olarak, elektronik makineler numara serileştirme yeteneğine ek olarak isimleri, adresleri ve her bir etiketi benzersiz bilgilerle yaratan diğer bilgilerin metin dosyası girişini de yapabilirler. Manuel beslemeli elektronik makineler yakl. Manuel beslemeli mekanik makineler için birkaç düzine kıyasla saatte 180 askeri köpek etiketi. Elektronik köpek etiketi makinelerinin diğer avantajları, makineye yüklenebilen çeşitli boyut ve şekillerde plakalar, daha yüksek kapasiteli karakter tamburlarının kullanılabilirliği, daha geniş yazı tipi türleri ve taşınabilirlik seçenekleridir (tipik bir elektronik el ile besleme kabartma ağırlıkları yakl. 100 lbs). Daha yüksek hacimli köpek etiketleri üretmeye yönelik bir sonraki adım, yaklaşık olarak üretebilen tam otomatik bir elektronik makine ile sağlanabilir. Saatte 300 etiket. Köpek etiketleri, yaklaşık 200 etiketin tipik kapasitesi olan bir haznede istiflenir ve bir yakalama mekanizması vasıtasıyla otomatik olarak makine karakterine / damgalama silindiri birimine beslenir. Kabartma işlemi tamamlandığında, etiket, bir konveyör vasıtasıyla makinenin yanından otomatik olarak çıkartılır. Otomatik besleme elektronik kabartma makineleri sağlamdır ve zorlu endüstriyel ortamlara dayanır. Askeri üslere ek olarak, bu makineler otomobil üreticileri ve tersanelerinden kablo üreticilerine ve çelik üreticilerine kadar çeşitli büyük sanayi fabrikalarında bulunabilir.

Köpek etiketi yapımı hem eğlenceli hem de karlı olabilir. Gelirinizi, perakende mağazanızın sahibi veya web tabanlı bir işi tamamlamak isteyen bir hobici olsanız da, bütçenizi ve üretim hacminizi karşılamak için bir köpek etiketi makinesi vardır. En son elektronik köpek etiketi yapım makinelerinin yanı sıra köpek etiketleri ve köpek etiketi malzemeleri seçimi için www.dogtagsinc.com . Orada, yeni köpek etiketi oluşturma girişiminizi başlatmanız ve sürdürmeniz için ihtiyacınız olan her şey için toptan fiyatlandırmayı aşağıda bulabilirsiniz.