التسويق الرقمي

Kör için İnternet Pazarlama – Bir Rant!

Evet, İnternet pazarlamanın en derinlerine bölünmüştüm. Sanırım bende var!
Oradaki bütün cr * p web sitelerini görmek beni kızdırıyor, size tavuk satmaya çalışıyor.

Bir gün bir siteyi, bir siteyi denemeyi ve tanıtmayı denediğime dair bir bildirim aldım … Web'den al ve nereye gideceğini gör …

Oraya varmaya çalışıyorum .. Herhangi bir para harcamak (hosting dışında) ve belki, belki bazen ve muhtemelen, oraya bir kaç dolar verebilirim.

Google AdSense ve herhangi bir "ÜCRETSİZ" Arama Motoru Teslim sitesi için kaydoldum.

PR'da 90'lı bir öğrenme fikrimi yok. Mawn!) Ve kaç web sitesi Googles Rank daha yüksek olsun, ve bazı insanlar daha yüksek ve tüm SEO ve Kazıyıcı Siteleri ve Linkler ve Link ve Bağlantılar ve daha fazla bağlantı hakkında almak için kendi pet Labrador öldürmek nasıl ….. Ve sonra Biraz daha Linkler ….

Sparks Uçan bir site kurmak Ive .. [http://www.sparksflying.com] ve insanların "O kıvılcım o Kıvılcım yakalamak" …. (Ben tüm düşünebildi …) istiyorum! )

Birkaç kişiyi (benim büyük bir otobüse binebilirim ve oraya insanları getirebilirim ..) çeşitli yöntemlerle siteye gidebilir miyim diye bakmaya çalışıyorum …

10.000 ziyaretçi trafiği için 10 dolar ödeyerek Birkaç hafta önce dilimlenmiş ekmek en iyi şeydi çünkü o zamandan beri ağzımda bir küçümseme tabakası kaldı … HELLO demek istedim? Ne düşünüyordum .. Arka planda bir web sayfası imzalamanıza ve çalıştırmanıza izin veren pek çok site buldum .. ama gerçekten .. sana herhangi bir iyilik yapmıyor ..

Aslında uzaktan öğrenmeyi öğrendim. Google AdSense'in TBM için bazı hesaplama biçimlerini kullandığını düşündüğüm (sandalyemde şoktan geri adım atmıştım). Okulda bunu gibi yapalım:

Eğer 1 ziyaretçi ve 1 tıklama var – Good

10 ziyaretçi ve 5 tıklama sahibiyim – Daha iyi

100 ziyaretçi ve 2 tıklama varsa – daha kötü

Eğer 3 hafta boyunca 10,000 ziyaretçim var ve batıda dolanan yuvarlanma gibi tıklamalar var ..

Trés Mal! (Ben fransız değilim, sadece ne kadar kötü olduğunu anlamaya çalışıyorum ..)

Yani bu siteler trafik sunuyor (sitenizle ilgilenen birileri olduklarını kanıtlayamadıkça ve pek çok tarayıcıyla orada oturmuyorlarsa daha az bakım görüyorlarsa) aslında oldukça işe yaramaz (beni başka türlü ikna edemezsin!)

Doğru, ilk milyonumu yapıp yapmadığımı görmek için kapalıyım, benimle irtibat kuracağım ..

Her zaman bizi ziyaret etmekten çekinmeyin – Sen kapıya sertçe vurmak gerekebilir 🙂

Sparks Uçan için – [http://www.sparksflying.com]

Mr Sparks!

ps Internet Insane için bir durum değilim … ama oraya gidiyorum!