SEO

Küçük İşletme Sahipleri İçin SEO Eğitimi – Sizin İçin Doğru Olduğundan Emin Olmak İçin Bir Kontrol Listesi

Bir şey yapmanın en büyük engeli zaman. Bilgi biraz kolay ve pek çok kişi kitap okuyor ve dersler üzerinde çalıştıktan sonra bilgi birikiminden bir kaç saat içinde faydalanabileceğinizi ve becerilerin ustası olacağınız izlenimi veriyor.

Bir çeşit 'acele & # 39; Size bir sürü yanlış umut veren bir eğitim kursuna başlamadan hemen önce. Günlerimden beri, sistem yöneticileri olarak, Windows NT kullanıcı yönetiminin (evet, o yaşlı!) Karmaşıklıklarını öğrenmek için haftalık bir kursa başlamamdan önce hatırlıyorum. Yeni sertifikamla birlikte eyaletler ve Doğu Kıyısında bir miktar büyük yatırım bankası için çalışıyorlar.

Çok çabuk öğrendim ki, her şey beceriyle ilgili değil. Beceri sadece silahın nasıl yükleneceği ve genel yöne nasıl yönlendirileceği gösteriliyor. Sadece bunu destekleyecek bir deneyiminiz olduğunda ve birkaç kez özlediyseniz, yeni yeteneğinizi tam anlamıyla anlamaya ve kullanmaya başlayacaksınız.

Öyleyse, neden başarısız olabileceğine inanıyorsak, neden SEO'da insanları eğitmekle uğraşıyoruz? Şey, pes etmen gerektiğini düşünmüyoruz!

Bir beceriyi öğrenmenin ilk adımı, arzu ederseniz, isteğinizdir, o zaman siz de yolunuza devam edersiniz. Bununla başlayalım, o zaman iyi bir eğitim kursunun başarılı olmanıza yardımcı olacağından emin olmak için neyin gerekli olduğunu açıklamaya çalışın.

Arzu – gerçekten istiyor musun?

Küçük bir işletme sahibi, 9-5 düz bir iş yapmayı bekliyor. Bu doğrudur – bazı nedenlerle fanteziyi barındırıyorsunuz ki, hem küçük bir işletmeyi yönetebilir hem de bir hayat geçirebilirsiniz. Bunu bana anlatayım – işiniz hayatınız ve eğer bilgisayarda harcanan zamanınız & # 39; bir dakika bile & # 39; Call of Duty 4 & # 39; ya da BBC iPlayer sevindirici sörf, o zaman kalbin gerçekten içinde değil.

İşletmenizi ve pazarlamasını yaşamak ve nefes almak zorundasınız. Eğer gerçekten * web sitenizin bir numara olmasını istiyorsan, o zaman senin bilgisayarına oturacak ve harekete geçecek bir miktarda onu istemelisin. Makalelerinizi oluşturacak, özet akışlarınızı oluşturacak ve videolarınızı yükleyeceksiniz. İçeriğin modası geçiyor gibi içerikler oluşturacak ve kendinizi mümkün olduğunca çok şekilde tanıtacaksınız.

Vazgeçmeyeceksin çünkü eğer yaparsan, işin başarısız olur.

Zaman – yeterince uzun sürmez

Bunu doğru bir şekilde söyleyeyim – herşeyi yapmak için yeterli zamanınız yok, bu yüzden bunu yapmanın bir yolunu bulmalısınız. Bunu biraz dış kaynak kullanarak yapabilirsin, ancak en kolay yol sadece bir arkadaşını ya da akrabanı almak için senin için bir iş yapmak. Bu SEO larkının bazıları sadece zaman alıcı, bu zor değil.

Direnç – işler aşağı yukarı iniyor

Müşterilere, sıralamasının istikrarlı bir artışın ardından sıralamasının tekrar düşebileceğini söyleyen kaç kez olursa olsun, hâlâ telefon olduğunda şikayet ediyor. SEO kampanyanızla aynı şey. Garanti etmeyi sevdiğim kadarıyla, kendi kampanyanızın da istediğiniz kadar çalışacağından emin değilim. Sadece gerçekleşmeyebilir ve eğer yaparsa, etrafa yapışmayabilir.

Eğer yenilgi türünü seçerseniz, siteniz altı numaraya gittikten sonra 13 numaraya geri döndükten sonra muhtemelen pes edeceksiniz ve hepinizin zaman kaybı olduğunu düşüneceksiniz. Eğer pes ederseniz, o zaman vardır.

Özette

SEO uzun vadeli bir şey. Fark yaratmak için bir yıl sürebilir, ama eğer buna bağlı kalırsanız, işe yarayacaktır. Çabuk vuruşlar, her şeyin ne olduğu değil, rekabeti yenmek için kararlı ve yavaş bir tutuşun ne işe yaradığı ve zaman alması, becerinin yeterli olmamasıdır.