SEO

Lider Bir SEO Şirketi 2013'te Aşağıdaki Kurallara Uymalıdır

Google’ın ilk sayfasında sıralamak çocuk oyuncağı değil. Bu seviyeye ulaşmak için özel beceriler gerekmektedir. Lider bir SEO şirketi, piyasa stratejilerinin en iyisini bilir. Akıllı oynamayı ve hedeflenen noktalara daha kısa sürede ulaşmayı biliyorlar. 2013, yaklaşırken, her lider SEO şirketi SEO ve SEM'in rekabetçi pazarında zirvede kalmak için kendi stratejisini planlayacaktır.

İyi tasarlanmış ve SEO için optimize edilmiş bir web sayfası, bir kullanıcının sorgusunun en iyi cevabıdır. motor. Diğer rakiplerin üstünde görünüyorsa, SEO şirketinin başarısıdır.

Tüm SEO sürecinin arkasında bir amaç var. Web sitesinin trafiğini artırmak için yürütülür. Trafik arttığında, sitenin daha fazla müşterisi olacaktır. Birçoğu kalıcı müşterilere dönüşecek. SEO'nun asıl amacı, bir web sitesinin ürünlerini, reklamlarını, hizmetlerini ve diğer rakip sitelerin diğer sebeplerini vurgulamaktır.

Çok fazla rekabet var SEO şirketleri. Müşterileri için dünya çapında çalışan birçok şirket var. Pek çok şirket bu şirketleri işe almaktan hoşlanıyor çünkü çok az miktarda paket veriyorlar. Dahası, onlar üzerinde çalışan uzmanları var, bu da sanat çalışmalarını yapar

Ancak, Google Panda ve Penguin güncellemelerinin ardından, her şirketin SEO stratejisini gözden geçirerek lider SEO şirketi olmayı sürdürmesi gerekir. Eski taktiklerin çoğu, artık 2013 yılında SEO açısından modası geçmiş durumda. İçerik SEO kralı olarak biliniyordu, ancak Google da içerik için kriterleri sıkılaştırdı. Şimdi sadece doğru ve en iyi kalitede içeriğin en iyi SERP'lerde (Arama Motoru Sıralaması Konumları) gelmesine izin veriyor. Ancak, hiç şüphesiz, içerik hala SEO'nun kralıdır.

% 80'den fazla arama Google tarafından temsil edilmektedir. Dolayısıyla, şirketler yalnızca Google’da üst sıralarda yer almaya çalışıyor. Olursa, kolayca diğer arama motorlarında rütbe alacaklarını biliyorlar. Hükmeden SEO organizasyonları hangi stratejilerin hangi tür siteler için işe yarayacağını bilir. Her sitenin farklı bir yeri vardır, bu yüzden stratejinin de benzersiz olması gerekir.

İyi bir şirket tam bir ev ödevi ile başlayacaktır. Takip etmek için uygun bir strateji oluşturacaklar ve stratejisini müşterisine de memnuniyetle göstereceklerdir. Hangi sayfa içi ve sayfa dışı taktiklerini, en üstteki SERP'lere yerleştirmek için siteye uygulamaları gerekeceğini bilirler. İyi şirketler her zaman öğrenmeye hazır kalır. Bu 2013'te çok önemli. Yenilik ve yaratıcılık SEO'da artık bir zorunluluktur.

Sosyal medya ağları 2013'te daha fazla önem kazanacak. Akıllı şirketler müşterilerini kendi sitelerinde tanıtmak için onları zaten kabul etti. YouTube ve Ses pazarlaması gibi video pazarlaması büyüyecek. Twitter bile önümüzdeki zamanlarda önemli ölçüde büyüdü.

Hiç kimse Facebook'un önemini ihmal edemez. Bu son yıllarda büyüktü ve daha da büyümesi bekleniyor. Müşterilerine kısa vadede büyük sonuçlar gösterme sorumluluğuna sahip olan iyi şirketler, rotalarını daha sosyalleşme alanlarına çevirmek zorundalar.