SEO

Magento ECommerce'i Kullanmak İçin 5 Neden

Piyasada birçok e-ticaret çözümü var. Magento hızla birçok şirket için çok popüler bir seçenek haline geliyor. Magento, dünya çapındaki işletmelerin hedeflerini karşılayan en iyi alışveriş sepeti yazılımı olmasıyla ünlü, açık kaynaklı bir e-ticaret içerik yönetim sistemidir. Magento geliştiricileri bu yazılımı tüm e-ticaret müşterilerine tavsiye ediyor ve aşağıda 5 üst sıradaki çeşitli nedenlerden ötürü çok beğenildi:

Çok Alanlı veya Çok Mağazalı İşlevsellik

Magento; birden fazla çevrimiçi işletmeye sahip olmak. Magento, aynı yönetici panelinden aynı anda çalışan 2, 10 veya 20 çevrimiçi mağazanın olabileceği güçlü bir platformdur. Siparişler, farklı siteler arasında geçiş yapmak yerine tek bir siteden verilebilir ve yönetilebilir. Ve o zaman bile raporlar benzersiz ayrıntılarla ayrı ayrı kolayca hazırlanabilir ..

Konuk Ödeme Seçeneği

Magento'nun geliştirilmesinin bir başka iyi özelliği de 'Konuk Ödeme Seçeneği'. Bu çok küçük bir özelliktir ancak ziyaretçiyi web sitesinde tutmaya yardımcı olur. Çevrimiçi işletmelerde, ziyaretçinin bir satın alma işlemi yapmadan önce kayıt yaptırması gerekir ve bu bazen siteden gelen trafiği daha az dönüşüm oranları ve yüksek hemen çıkma oranları ile sonuçlandırır. Magento'da, bu durumla başa çıkmak için, ziyaretçi kayıt yaptırması gerekip gerekmediğini seçerek zamandan tasarruf etmek için misafir olarak ödeme yapıp yapamayacağını kontrol edebilir. web geliştiricileri tarafından yönetilmesi kolaydır. Magento'nun yerleşik araçları, arama motoru sıralamasında işlerin artmasına yardımcı olur.

Dahili SEO araçları:

1. Arama Motoru Dostu Yeniden Yazmalar veya Kanonik URL'ler

2. Her Web Sayfası, Ürün ve Kategori İçin Meta Etiketlerin Kontrolü

3. Otomatik oluşturulan XML Site Haritaları

4. CMS sayfaları

Bu özellikler, web sitelerinin çevrimiçi canlılığını iyileştirmeye önemli ölçüde yardımcı olabilir ve Magento'yu seçmek için harika bir nedendir.

Geniş Eklenti Koleksiyonu

Magento e-ticaret çözümü% 100 özelleştirilebilir. PHP geliştiricileri bu özelliği çok seviyor. Ürünlerin gösterilme şeklini değiştirmek veya web sitenizin yükleme süresini iyileştirmeye çalışıyorsanız, Magento Connect mağazasında binlerce uzantı var.

İşte ilk 3 Magento uzantısının kısa bir listesi.

1. Fontis WYSIWYG Editör

2. Fooman Google Analytics Plus

3. Royal Mail Yurtiçi ve Yurtdışı Denizcilik

Yeniden Sipariş Verme Tesisi

Eski müşterileri elde tutmak her zaman iyidir, çünkü yeni müşterileri elde etmekten her zaman daha az maliyetlidir ve bu nedenle iş yapma maliyetini düşürür ve kazancınızı artırır. Magento geliştirme, çevrimiçi işletmelere, son sipariş bilgilerini hesap sayfalarında hazır bulundurarak yardımcı olur. Müşterileriniz / ziyaretçileriniz yine aynı siparişi vermek istiyorlarsa, sadece bir tık ötenizde. Bu özellik sipariş tesisini sadece bir tık ötede yapar.