SEO

Makale Nesilinde İnsanlar ve Dengeleme Sektörü

SEO kampanyasındaki makale neslinin işe yaramadığını iddia eden bazıları var. Açıkçası, bu millet ödevlerini yapmadı. Makale oluşturma ve pazarlama, web sitelerine trafik oluşturmak ve üstün arama yerleşimi oluşturmak için kanıtlanmış bir yöntem olmaya devam etmektedir. Bazı eleştirmenler sadece birkaç makale dağıttıklarını ve önemli sonuçlar beklemek için arkanıza yaslanacağını kabul edecekler. Makale pazarlamasının onlar için neden çalışmadığı bellidir. Madde pazarlaması, tıpkı SEO kampanyanızda kullanılan diğer tüm taktikler gibi, karlı bir yöntem haline gelmek için zaman ve çaba harcar. Gerçek bir çaba göstermezseniz, faydaları elde edemezsiniz.

Reklamcılığa ve pazarlamaya "Tüketici Pazarlama Kuralı" adı verilen ve tüketicilerin pazarlama mesajınızı dikkat etmeden önce en az yedi kez görmesi gerektiğini belirten bir kural var. Sinir bozucu, ama doğru. Bu “kural” daki gümüş kaplama, yedi kez bir kez yapıldığında, tüketiciler ürünle markanız arasında bilinçsiz bir bağlantı kuruyor ve mesajınıza güvenmeye başlıyor.

Bilgi, İnternet'in Kralı ve e-ticaret stratejik mesajlaşma ve ürün ve hizmet bilgileri tarafından yönlendiriliyor. Web siteleri, tüketicileri ürünlerine ve hizmetlerine yatırım yapmaya motive eden alakalı, ilginç bilgilerden yararlanır. Makale pazarlaması doğru bir şekilde yapıldığında, sıkıcı, çılgın anahtar kelime olmayan sandviçleri ortadan kaldırırsınız. Anahtar kelimeler arama motorları için etkili bir şekilde optimize edilebilir. Makale pazarlaması, bir şirketin kendini alanında uzman olarak belirlemesine yardımcı olacak ve okuyucunun hizmetinizin rakiplerinizden neden daha iyi olduğunu gösterecektir.

Tıpkı doktorlar gibi, yazarlar da farklı içerik oluşturma türlerinde uzmandırlar. Pazarlama ve إعلان yazarları, & # 39; reklam yazarları & # 39; satış ve stratejik kopyalar konusunda uzmanlaşmıştır. İnsanların nasıl satın almak istediklerini anlatan nüansları anlıyorlar. Bazı yazarlar farklı içerik türlerinde de uzmanlaşır: kitaplar, broşürler ve makaleler. Diğerleri daha küçük kelimeleri tercih edebilir ve blog oluşturma, tebrik kartları veya kitap ceketlerine odaklanabilir. İçerik oluşturmada iş gereksinimlerinize uyan en iyi yazarı bulmanız gerekir. İçeriğin bütünlüğünü korurken, anahtar kelimelerinizin önemini anlayacak ve takdir edeceklerdir. Hassas bir denge olabilir, ancak kolayca ulaşılabilir.

Bir makalenin sadece amacının linkbait olduğuna inanan bazı insanlar var. İyi yazılmayan bir makale trafik üretmeyecek veya şirketinize iyi yansıtmayacaktır. Makalenin, şirketiniz için de değer üretmesi bekleniyor. Makalelerinizle tutarlı bir şekilde güvenilir bir şekilde iletişim kurabiliyorsanız, etkili bir mesajla başarılı bir makale pazarlama kampanyanız olacaktır. Anahtar kelimelerinizin akıllıca kullanılması, yalnızca makalenin hem kitlenizin farkındalığına hem de arama motoru örümceklerine hitap edecek. Hedef kitlenizin ihtiyaçları ile içerikteki arama motorları arasında bir denge var. Sürekli olarak teslim ederseniz, kampanyadan çok yararlanırsınız.

Volacci, önde gelen Drupal SEO şirketidir ve SEO'nun gelecekteki çevrimiçi başarınız hakkında çok tutkuludur. SEO için zamana veya kapasiteye sahip değilseniz, sağlam bir SEO firmasının hizmetlerine yatırım yapmalısınız. Volacci ile yaptığınız sözleşmenin bitiminde, hizmetlerimize harcadığınız zaman web sitenizden en az ek bir iş sahibi olacaksınız … ya da siz yapana kadar ücretsiz olarak çalışacağız.