SEO

MarTech Today Research: Bir pazarlamacı kurumsal SEO platformlarına yönelik bir rehber

Kurumsal SEO, arama motorlarını güçlendiren teknoloji ve algoritmalar geliştikçe daha da karmaşıklaşmaya devam ediyor. Kapsamlı kurumsal SEO platformları, ekiplerin arama optimizasyon taktiklerini yönetmelerine ve otomatikleştirmelerine yardımcı olmak için birden fazla özellik sunar, ancak inceleme ve seçim süreci çok zor olabilir.

MarTech Today Research tarafından hazırlanan yeni bir rapor, rollerine göre seçilen 18 kurumsal SEO platformuna bakıyor. pazar liderlerinin yanı sıra bazı SEO noktası çözümleri. Pazarlamacı kurumsal SEO platformlarına yönelik rehber (kayıt ile indirmek ücretsizdir), satıcı yeteneklerini ana hatlarıyla belirtir, bir çözümün en iyi nasıl değerlendirileceği ve seçileceği konusunda ipuçları verir ve 2019 için uzmanlar ve önde gelen satıcılarla yapılan derinlemesine görüşmelere dayanan sektör trendleri ve öngörüleri sunar. [19659002] Anlayışlar arasında, rapor, içerik pazarlamasının sosyal arama aralığına geri dönebileceğini tespit ediyor. Bir röportajda bir satıcı, son dört yılda sosyal medyaya tahsis edilen içerik pazarlama bütçelerinin organik araştırmaya geri dönmeye başladığını söyledi. Satıcı, 2019’daki içerik ekiplerinin daha fazla trafik çektiği gösterilen arama için içerik geliştirmeye ve optimize etmeye daha fazla odaklanacağını tahmin ediyor.

Rapora göre, şirket şirketlerin arama görünürlüğünü düşünürken müşteri deneyimini de önceliklendirmesi gerekecek. . Görüşülen satıcılar, genel olarak kullanıcı deneyiminin önümüzdeki yıl daha önemli bir sıralama faktörü olmasını beklediklerini belirtti. Satıcılar, kullanıcıların sitelerinin trafiği artırmak ve sayfa hızı, kullanıcı deneyimi, JavaScript içerikli içerik ve yapılandırılmış işaretleme üzerinde artan vurguyu ele almak üzere tasarlandığından emin olmak için teknik ve yerinde SEO yeteneklerini geliştirdiklerini söyledi.

dokuzuncu yıl, raporda satıcı fiyatlandırması ve kabiliyet karşılaştırması ve bir kurumsal SEO çözümüne ihtiyacınız olup olmadığına karar vermeyi, doğru satıcıları tespit etmenin ve onlarla iletişim kurmanın en hızlı yolunu ve satıcı sözleşmelerinde nasıl pazarlık edeceğinizi belirleme ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.


نبذة عن الكاتب

Amy Gesenhues, Search Engine Land ve Marketing Land ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan, Üçüncü Kapı Medyası Genel Atama Raportörüdür. 2009'dan 2012'ye kadar New York'tan Teksas'a kadar bir dizi günlük gazete için ödüllü bir sendika yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi tecrübesiyle, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulundu. Amy'nin makaleleri hakkında daha fazla bilgi edinin.