قاعدة البيانات

Miami'de Çalışıyorsanız Başka Bir Ülkeden

Miami, Florida eyaletinin en büyük metropol bölgesi ve Miami-Dade İlçesi'nin ilçe koltuğudur.

Kentin uluslararası bir finans ve kültür merkezi olarak önemi, Miami'yi gerçekten küresel bir şehrin durumuna yükseltmiştir. Miami, Kuzey, Güney ve Orta Amerika ve Karayipler ile kültürel ve dilsel bağlar kurduğu için benzersizdir ve bu şehir merkezi genellikle Amerika kıtasının kapısı olarak anılır.

Ekonomik ve mali açıdan, Miami ülkenin en önemli finans merkezlerinden biridir. Bölgesel ticaretin ana merkezidir ve güçlü bir uluslararası iş topluluğu varlığına sahiptir. Latin Amerika'ya olan yakınlığı nedeniyle Miami, American Airlines, Cisco, Disney, Exxon, FedEx, Microsoft, Oracle, SBC Communications, Sony ve Visa International gibi 1400 çok uluslu şirket için Latin Amerika operasyonlarının merkezi olarak hizmet vermektedir.

Miami'de ve Miami-Dade ilçe bölgesinde de birçok büyük firma var ve bunlar arasında AutoNation, Bacardi, Brightstar Corporation, Burger King, Carnival Cruise Lines, Citrix Systems, DHL, Norveç Cruise Lines, Royal Caribbean Cruise Lines , Ryder Sistemleri ve Ruh Havayolları. Çok sayıda uluslararası ve yerli havayolu şirketi de Miami Uluslararası Havaalanı'na uçuşlar düzenliyor.

Miami'de ve çevresindeki iş olanakları ve Miami'de iş almak isteyen diğer devletlerden olanlar için, şehrin her bir işe başvuranın nitelik ve becerilerini karşılayan çok sayıda personel ve işe yerleştirme firması var. seviyeleri. Bir dizi özel yerleştirme firması, profesyonel ofis işleri, hizmet ve turizm ile ilgili görevler, film, televizyon, tiyatro, sanat ve diğer kariyer fırsatları ile iş arayanlarla eşleşmektedir.

Giriş seviyesi ve denetleme seviyesi iş arayanlar için, Career Exchange, Miami merkezli bir kadro şirketi, başvuru sahiplerinin iş eşleştirme ve beceri değerlendirmesi için iyi bir başlangıç ​​olacaktır. 1988 yılında kurulan ve n. Kendall Drive, Güney Florida'da öncü bir şirket olarak kabul edilmektedir ve hem yerel hem de uluslararası firma ve kuruluşlar, geçici personel alımı, doğrudan işe alım, yönetici arama, yerinde veya proje yönetimi işleri gibi personel gereksinimlerine yönelik hizmetlerini almaktadır. outplacement ve bordro yönetimi ve kullanımı.

Bir başka yerleşik yerleştirme kuruluşu, Brickell Avenue, Miami'de bulunan Brickell Personnel Consultants. 1979 yılında kurulan bu ajans doğrudan işe alım, yönetici işe alım, deneyimli profesyonel kaynak, performans ve kalite değerlendirmeleri, profesyonel danışmanlık, yanı sıra geçici kiralama ve geçici işe alımda uzmanlaşmıştır.

Online ve devlet dışı başvuru sahipleri için ayrıca www. Yarı zamanlı, saatlik istihdam ve tam zamanlı kariyer fırsatları hakkında kapsamlı bir liste için miami.employmentguide.com. Miami şehir hükümeti de iş arayanlar için bir siteye sahiptir ve devlet dışı adaylar yarı zamanlı veya daimi istihdam arayışında olan yardım için web sayfasını (www.ci.miami.fl.us) tıklayabilirler. Kentin istihdam veri tabanı, işin gerektirdiği mevcut işlerin yanı sıra, bu tür işler için gerekli nitelikleri de yansıtacak şekilde haftalık olarak güncellenmektedir.

Miami'de Yaşayanlar Hakkında Her Şey – http://miami-realestate.net